סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ביטוח חיים בחיפה (1)

ביטוח חיים הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר, שעל כל אחד מאיתנו לרכוש, ומוטב שכמה שיותר מוקדם. ביטוח זה מאפשר לנו, ובעיקר לבני משפחתנו, לקבל פיצוי כספי וסיוע מתאים, במידה והמבוטח נפטר או חלה במחלה קשה. במקרים אלה עשויים להיגרם נזקים כספיים קשים מאד לבני המשפחה בשל אובדן הכנסה, נזקים העלולים לגרום בעקבותיהם בעיות נוספות, שאינן פשוטות. כדי לקבל את הפיצוי ואת סכומי הכסף המגיעים, בעקבות הביטוח, יש לפנות אל חברות הביטוח.

 
לצערנו, ישנם לא מעט מקרים בהם חברות הביטוח מערימות קשיים על המבוטחים, או שהמבוטחים או בני משפחתם אינם מצליחים להתמודד באופן הנכון מולן. במקרים אלה ישנם עורכי דין לייצוג ומימוש זכויות מכוח ביטוחי חיים, ומכירים היטב את הסוגיות השונות הקשורות בביטוחי החיים והכיסויים הנלווים להם. עורכי דין אלה עומדים לרשותם של המבוטחים ובני משפחותיהם ומייצגים אותם לאורך כל הדרך. 
 
באתר הבא תמצאו רשימה של עורכי דין לייצוג ומימוש זכויות מכוח ביטוחי חיים, שיעזרו לכם ולבני משפחתכם לקבל את המגיע לכם, ובעיקר להתמודד נכון וטוב יותר מול חברות הביטוח, במסגרת רכישת ביטוח חיים. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ביטוח חיים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ביטוח חיים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ביטוח חיים

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא ביטוח חיים

הכשרה תשלם תגמולי ביטוח מוות מתאונה
פרשנות חברת הביטוח נדחתה. היורשים יקבלו את התגמולים.

חברת הביטוח סירבה לשלם ליורשי מבוטחת בפוליסת "מוות מתאונה" את התגמולים. בית המשפט נדרש למחלוקת פרשנית ולא היסס בביקורת כלפי חברת הביטוח.

תביעת קג"מ
ידוע בציבור שהתגורר במדינה אחרת הוכר כזכאי

כתבה מרתקת של עו"ד ג'ון גבע בשאלה האם התובע בקרן גמלאות היה ידוע בציבור של מנוחה. מה דעתכם ? צפו בקביעת בית הדין האזורי לעבודה בחיפה.

ביטוח תאונות אישיות לתלמידים

באילו מקרים מכוסים תלמידים במסגרת פוליסת תאונות אישיות לתלמיד, ומה מעניקה פוליסה זו ? עיינו בכתבתו של עו"ד ירון שמעון.