סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ביטוח בחו"ל (1)

הנסיעה שלנו לחו"ל רצופה בחוויות, מראות חדשים ולא מעט הרפתקאות, לעיתים. אולם, לצערנו, קורה לא אחת, שאנו נאלצים להתמודד עם אירועים בלתי צפויים, עם פגיעות שונות או עם מצב בריאותי לקוי. בדיוק לשם כך ניתן לרכוש ביטוח בחו"ל. ביטוח בחו"ל מבטיח לנו כיסויים שונים, העומדים לרשותנו במקרים של פגיעה כלשהי. כדי לממש אותם ניתן להגיש תביעה לחברת הביטוח, דרכה מבצעים ביטוח זה. אולם, מה קורה אם התביעה הופכת למורכבת מדי וחברת הביטוח מערימה קשיים?

 
במקרים אלה, עורכי דין למימוש זכויות מכוח ביטוח נסיעות לחו"ל, הם הכתובת הטובה ביותר. עורכי דין אלה מכירים את פוליסות הביטוח השונות, ולא פחות מכך, את כל ההיבטים המשפטיים, העומדים לרשותם של המבוטחים בעת הצורך. במקרה של פגיעה או רצון לממש את זכויות הביטוח, פנייה אל עורכי דין למימוש זכויות מכוח ביטוח נסיעות לחו"ל יכולה לזרז את תהליכי קבלת כספי הביטוח והפיצויים השונים, ובעיקר גם להוכיח כי אכן ישנה פגיעה, במקרים בהם חברת הביטוח עצמה מסרבת להכיר בכך.
 
כאן, באתר, תוכלו למצוא רשימה ארוכה של עורכי דין ולמצוא ממנה את עורך הדין המתאים לכם, בעזרתו תוכלו להתמודד בתביעות הקשורות לביטוח בחו"ל. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ביטוח בחו"ל
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ביטוח בחו"ל

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ביטוח בחו"ל

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין