סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין בוררות עסקית (0)

הגעתם למבוי סתום עם אחד השותפים בחברה? העסק נקלע לקשיים שמקורם בחילוקי דעות מקצועיים בין בעלי המניות? מחפשים עורכי דין בוררות עסקית שייצגו אתכם בהליך הבוררות ופשוט לא מצליחים לאתר את האדם המתאים ביותר עבורכם?
 
אל דאגה, פורטל iLaw הוקם בדיוק עבורכם. בדף שלפניכם תוכלו להבין בדיוק מול מה אתם עומדים, להתייעץ ללא עלות עם עורכי דין בוררות עסקית, לקבל חוות דעת מקצועיות בנוגע לעניינכם ואף לאתר את איש המקצוע שייצג אתכם בהליך הבוררות תוך בחינת הניסיון שלו, תחומי ההתמחות שלו וההליכים בהם לקח חלק בעבר. כל זאת ועוד, מבלי לצאת מהמשרד או מהבית, פשוט על ידי גלישה קלה ויעילה. 
 
היתרונות של פניה לבוררות עסקית על פני פנייה לבית המשפט הם רבים. ראשית מדובר על אופציה שמאפשרת לכם לשמור על הפרטיות ולמנוע את חשיפת המקרה לקהל הרחב. שנית, היופי של בוררות הוא בכך שהצדדים השונים רשאים להחליט מי יכריע בעניינם וזאת בניגוד למערכת המשפטית בה זהות השופט נקבעת לפי מזכירות בית המשפט ואם זה לא מספיק, מדובר על מערכת יעילה ומהירה עשרת מונים מזו של בתי המשפט בישראל. אתם מוזמנים להתחיל לקדם את קץ הסכסוך כבר עכשיו בעזרת עורכי הדין ברשימה הבאה.
קרא עוד
  • רשימת עו"ד בוררות עסקית
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד בוררות עסקית