סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין בוררות בעבודה (2)

פוטרתם ממקום העבודה שלכם על לא עוול בכפכם והמעסיק מסרב לשלם לכם את הפיצויים כנדרש על פי חוק? גיליתם שבמשך שנים על גבי שנים נמנעו מכם הטבות שהובטחו לכם בחוזה ההעסקה המקורי? האם אתם עומדים בפני תביעה של אחד העובדים שלכם בגין הפרת הסכמים שמעולם לא נערכו עמו בכתב או בעל פה? מחפשים עורכי דין בוררות בעבודה ופשוט לא מוצאים איש מקצוע שראוי לייצג אתכם בהליך הבוררות?
 
ברצוננו לציין שאחד התחומים הנפוצים ביותר בהליכי בוררות הם דיני עבודה. דיני העבודה מורכבים מאינספור סעיפים ותתי סעיפים ומעבידים רבים כמו גם עובדים רבים נוטים לפרש את החוק בדרכים שונות ולאו דווקא בדרכים שהמחוקק התכוון אליהן. כשמדובר על חילוקי דעות בעקבות הסכמי עבודה לאחר שנים של העסקה, על כף המאזניים מונחים לעתים עשרות ואף מאות אלפי שקלים. עורכי דין בוררות בעבודה שמכירים את דיני העבודה בצורה אינטימית הם בדיוק מה שאתם צריכים עכשיו כדי ליישב את הסכסוך ולהוציא את האמת לאור. 
 
על מנת לקבל ייעוץ ראשוני, חוות דעת או כדי לאתר את איש המקצוע שייצג אתכם בהליך הבוררות, כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס ההתקשרות באתר או פשוט להתקשר למספר הטלפון המופיע לעיל. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד בוררות בעבודה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד בוררות בעבודה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום בוררות בעבודה

 • חאלד חביב

  חאלד חביב, עו"ד

  קורסים והשתלמויות

  תחומי עיסוק: בוררות בחוזים,בוררות במשפחה,בוררות בעבודה,גישור בביטוח,גישור משפחה

 • עו"ד גיורא אלוני

  גיורא אלוני, עו"ד

  עורך דין גיורא אלוני בורר ומגשר עצמאי בעל ניסיון רב

  תחומי עיסוק: חוזים,בוררות במשפחה,בוררות בעבודה,גישור משפחה,גישור בעבודה

הודעות אחרונות בפורומים