סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין בוררות בינלאומית (0)

השותפים האירופאיים שלכם מתחמקים מאחריות ומסרבים למלא את כל סעיפי החוזה שעליו הם חתומים? החברה האמריקאית שמספקת לכם את כל רכיבי החומרה מסרבת לכבד את החוזה עליו חתמה בתואנות שונות ומשונות? האם אתם מרגישים כי ביניכם לבין הצד השני בחוזה ישנם חילוקי דעות שבינם לבין הבדלי השפה או התרבות אין דבר וחצי דבר והעוול שנגרם לכם, נגרם בשוגג? האם אתם מעוניינים ליישב את המחלוקת מחוץ לכותלי בתי המשפט ונמצאים בתהליך של חיפוש עורכי דין לבוררות בינלאומית?
 
פורטל iLaw הוא בדיוק המקום להתחיל בו את החיפושים אחר עורכי דין לבוררות בינלאומית. בפורטל הנוח לגולש והידידותי למשתמש מרוכזים אנשי מקצוע מוצעים בתחום הליכי הבוררות הבינלאומיים. כאשר נמצאים במצב של סכסוך עם גורם ממדינה זרה, ההשלכות של פסק הבוררות עלולות להיות מרחיקות לכת עבורכם, מכל בחינה שהיא. אי לכך, זה הזמן לאתר את איש המקצוע שלכם ויפה שעה אחת קודם. 
 
באמצעות שיטוט מהיר באתר תוכלו לקרוא על עורכי הדין שפועלים בתחום, ללמוד על ההסדרים בהם לקחו חלק, להכיר מקרוב את תחומי ההתמחות הספציפיים של כל אחד ואחד מהם ואפילו ליצור איתם קשר באופן דיסקרטי בעזרת המייל או טופס יצירת הקשר באתר. 
קרא עוד
  • רשימת עו"ד בוררות בינלאומית
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד בוררות בינלאומית

הודעות אחרונות בפורומים