סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד בועז ורדי

בועז ורדי
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: נחלת בניימין 52
 
פקס: 035161199
1 2 3 4 5 
1 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין לתחום דיני מקרקעין, חוזים, צוואות וירושות.

תחומי עיסוק:
הסכם ממון,ירושה,צוואה,חוזי בניה,תמ"א 38

אודות

עו"ד בועז ורדי, בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב ובעל תואר שני עם התמחות במשפט המסחרי, מטעמה של אותה האוניברסיטה, משמש כבורר ומגשר מוסמך וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 1989. עו"ד ורדי, המתמחה בדיני מקרקעין, חוזים וגם בצוואות וירושות, מלווה את לקוחותיו החל משלב הייעוץ הראשוני לאורך כל שלבי הטיפול בתיק.
 

עו"ד ורדי, שצבר ניסיון רב מאד לאורך השנים, מעמיד לרשות לקוחותיו קשת רחבה של פתרונות, על מנת לאפשר טיפול נקודתי וממוקד  בכל עניין משפטי וכדי להתמודד באופן הטוב ביותר מול המערכות השונות. במסגרת התיקים השונים שבהם הוא מטפל, הוא מייצג הן בעלי דירות והן קבלנים בנושא תמ"א 38. הוא מייצג בתחום הדיור הציבורי. לצד זה, מעמיד לרשות לקוחותיו גם שירותי נוטריון[לרבות אימות ייפויי כוח, הסכמי ממון, צוואות ועוד].
 

משרדו של עו"ד ורדי, הממוקם בתל אביב, מציע, במסגרת שירותיו המשפטיים, שירות אישי ושקיפות מלאה, ומשתף את הלקוח לאורך כל התהליך ובכך גם מאפשר לו להתמודד טוב יותר עם הנושא שבטיפול, לרבות יעוץ וליווי בעת משא ומתן. המשרד מטפל במגוון  תיקים, הקשורים לחוזים אזרחיים, נושאי מקרקעין, צוואות וירושות[לרבות ניסוח צוואות תוך התייחסות להיבטי מיסוי שונים ועוד].  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: