סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין בג"צ (1)

אם אתם חשים כי עקרונות הצדק וצביונם הדמוקרטי של רשויות החוק נפגעו, אם אתם חשים צורך לשנות או לתקן את התנהלותן של ערכאות משפטיות אחרות, אם אתם שוקלים לעתור לבג"צ, אתם זקוקים לייעוץ משפטי מקצועי. עורכי דין לייצוג בבית המשפט הגבוה לצדק – בג"צ יוכלו לענות על שאלותיכם ויידעו לבחון האם עתירתכם מתאימה ועומדת בקריטריונים ההכרחיים.

 
בית המשפט הגבוה לצדק הינו אחד המוסדות השיפוטיים החשובים במדינת ישראל. סמכותו של מוסד זה היא לבקר בצורה משפטית את רשויות השלטון השונות ולדון בעניינים משפטיים אשר משמרים את עקרונות הצדק והדמוקרטיה במדינה. הפעילות הכוללת והסמכות הנרחבת של בג"צ מקנה לו את מקומו הנכבד בראשה של פירמידת המשפט - על פסיקותיו של בג"צ אין עוררין ועל פי החלטותיו יישק דבר. הפנייה לבג"צ קרויה עתירה ובכדי לעתור לבג"צ כנגד רשויות השלטון וגופים ציבוריים שונים יש לעמוד במאפיינים השונים במהותם מהגשת תביעות רגילות אחרות. 
 
בכל מקרה של פניה לבג"צ, מומלץ להיעזר בידע המקצועי של עורכי דין לייצוג בבית המשפט הגבוה לצדק – בג"צ, המתמחים בהגשת עתירות מסוג זה.
קרא עוד
 • רשימת עו"ד בג"צ
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד בג"צ

  צור קשר עם עורכי דין בתחום בג"צ

 • רותי קמיני

  רותי קמיני, עו"ד

  ניסיון מעשי רב לצד רקע אקדמי מהווים בסיס לבנייה ועיצוב של טיעונים משפטיים מקוריים בהתאמה לנושא שבפניי, זאת לצד טיפול ענייני ויחס אישי.

  תחומי עיסוק: בג"צ,עתירה מנהלית,קנסות מנהליים,רשויות מקומיות,רישיון נשק

הודעות אחרונות בפורומים