סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אריה שילאנסקי

אריה שילאנסקי
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: דרך מנחם בגין 144א' [מגדל MIDTOWN קומה 31]
 
פקס: 0774448386
1 2 3 4 5 
46 חוות דעת
הוסף חוות דעת

ממשרדי הבוטיק הבולטים והמוערכים בישראל בתחום הנזיקין, המתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה ורשלנות רפואית ושמציג ניסיון, מיומנות וידע שעושים את ההבדל בהשגת פיצויים נכבדים עבור לקוחותיו.

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,תאונות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,דרגת נכות,ועדה רפואית,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,מיקרוטראומה,נזקים נפשיים,נשיכת כלב,פגיעה בהולך רגל,תאונות אופנוע,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תאונות אופנוע ים,תאונת אופניים,תביעת פיצויים,קנסות תעבורה,רשלנות באבחון

אודות

עו"ד אריה שילאנסקי, בוגר (LL.B) בית הספר למשפטים במכללה האקדמית נתניה, הינו חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010. עו"ד שילאנסקי מספק פתרונות משפטיים בתחום דיני הנזיקין ומלווה את לקוחותיו הרבים החל משלב הייעוץ הראשוני ולאורך כל הדרך.

 

עו"ד שילאנסקי התמחה בתחום דיני הנזיקין, הביטוח והרשלנות הרפואית בטרום התמחות אצל עוה"ד דוד גורן ובהמשך, בהתמחות אצל כב' השופטים אבי פורג ודורית קוברסקי, שם צבר ניסיון רב בתחום ורכש ידע רלוונטיהמלווה אותו בטיפול בתיקילקוחותיו השונים.

 

עו"ד אריה שילאנסקי מציע את שירותיו גם כמגשר ומשלב פתרונות משפטיים ואחרים על מנת לאפשר לכל לקוח ולקוח לקבל את המענה הטוב והנכון ביותר עבורו.

 

משרדו של עו"ד שילאנסקי, הממוקם בתל אביב, מטפל במגוון רחב מאד של תיקים בתחום דיני הנזיקין, בין היתר בתיקים הקשורים לפיצויי נפגעי תאונות דרכים או תאונות עבודה, בתיקים הקשורים לרשלנות רפואית או לתביעות המוסד לביטוח לאומי, בתיקי פוליסות ביטוח וכן בתיקי דוחות חניה.

 

עו"ד שילאנסקי מאמין במקצועיות, ומתן מענה מדויק. ואכן, לקוחות המשרד שבבעלותו נהנים מפתרונות משפטיים ברמה גבוהה, ובעיקר בכאלה המותאמים להם נכון. בין אם במסגרת ייצוגם בבתי המשפט השונים או אל מול מערכות אחרות, כמו המוסד לביטוח לאומי או חברות ביטוח גדולות, מדובר בייצוג מקצועי ביותר, שנעשה תוך שקיפות מלאה ושיתופו של הלקוח בכל שלבי ההליכים השונים. 

 

המוטו של המשרד הוא מתן הגנה על השקט הנפשי והסוציאלי של הלקוח כמטרה מספר אחת!

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: