סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אריה לרנר

אריה לרנר
איזור: דרום
טלפון: הצג טלפון
כתובת: ההגנה 40
 
פקס: 0722447008
1 2 3 4 5 
1 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעל משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה, עם דגש על גירושין, מזונות ומשמורת

תחומי עיסוק:
גירושין,מזונות אישה,מזונות ילדים,משמורת,פשיטת רגל

אודות

עו"ד אריה לרנר, בעל תואר L.L.B במשפטים, וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל. עו"ד לרנר מציע את שירותיו המשפטיים לקהל לקוחותיו, תוך התמחות בדיני משפחה, ובדגש על מזונות קטינים וענייני משמורת.

        

עו"ד לרנר, שעבר את התמחותו במשרד עורכי דין בוטיק המתמחה בדיני משפחה ודיני פשיטת רגל, מלווה את לקוחותיו החל משלב הייעוץ הראשוני, ההכרחי להצלחתו של הטיפול בתיק ומשתף אותם לאורך כל התהליך, תוך אמונה בשקיפות מלאה וביחס אישי, כחלק מהשירות המוצע. בהיותו מתמקד ומתמקצע אך ורק בתחומים בודדים אלה, מאפשר עו"ד לרנר ללקוחותיו, לקבל מענה נקודתי ומקצועי מאד, המייעל את התהליך המשפטי ומסייע גם ללקוח עצמו להתמודד עם המקרה.

  

לצד כל זה, עו"ד לרנר הינו חבר ב"אגודה למען החייל" ולוקח חלק בפעילויות ובפרויקטים שונים הקשורים לעמותה, לרבות מתן סיוע ותמיכה כלכלית לקבוצות חלשות באוכלוסייה.

   

משרדו של עו"ד לרנר, הממוקם בבאר שבע, מתמחה בתיקים הקשורים למשפט האזרחי-פרטי, ובמיוחד בתחום דיני משפחה, בדגש על מזונות קטינים ומשמורתם וכן דיני פשיטת רגל. המשרד מציע פתרונות משפטיים ברמה גבוהה, תוך התאמה מלאה לצרכיו של הלקוח ובהתאם לנסיבות המקרה. במסגרת שירותי המשרד, ניתנים שירותי ייעוץ וייצוג משפטי, המיועדים ללקוחות פרטיים בלבד. שירותים אלה כוללים ייצוג מול בתי משפט לענייני משפחה, בתי דין רבניים וכן בתי המשפט המחוזיים. זאת ועוד השירותים גם כוללים עריכת הסכמי גירושין, הסכמים לחיים משותפים וכן הסכמי ממון.

 

המשרד דוגל במתן פתרונות ללא פשרות, ובוחן את כל הדרכים האפשרויות בעזרתן ניתן להתמודד באופן הנכון ביותר עם המקרה המשפטי.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: