סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אריה איזקסון

אריה איזקסון
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הזמיר 4
 
עיר: אלעד
פקס: 072-2766809
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעל ניסיון רב בייצוג עובדים ומעסיקים בבתי הדין לעבודה וכן בתביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי

תחומי עיסוק:
ביטוח לאומי

אודות

עו"ד אריה איזקסון חבר בלשכת עורכי הדין של ישראל מאז הסמכתו בשנת 1993. הוא בעל תואר במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, ועשה את התמחותו אצל עורכי הדין רמי גולדשטיין וד''ר משה עליאש בירושלים.
 
לעו''ד אריה איזקסון משרד עצמאי, הוא מקבל לקוחות בערים אלעד וירושלים,והוא מטפל  בתיקים רבים מדי שנה. ההתמחויות העיקריות שלו הן בתחום דיני העבודה והביטוח הלאומי.  תחומי פעילות אחרים שלו הם ניסוח וטיפול בהסכמי מכר ושכירויות של דירות מגורים, צוואות, תביעות מכוח חוזים וייעוץ משפטי כללי. 
 
עו''ד אריה איזקסון מספק שירותי נוטריון.הוא מתנדב בפרוייקט פרו בונו של לשכת עורכי הדין, במסגרתו מציע ייצוג משפטי, בחינם, לאוכלוסיית מעוטי היכולת.
 
עו''ד איזקסון נחשב  למנוסה בתחומים בהם הוא פועל, ומציע את שירותיו גם בשפה האנגלית. פעולותיו עבור לקוחותיו כוללות, בין השאר,ייצוג בערכאות המשפטיות הרלוונטיות, ניהול משא ומתן ועריכת מסמכים משפטיים, כאשר הלקוחות זוכים לליווי לכל אורך הדרך עד לסיום ההליך המשפטי.
 
הקווים המנחים את עו''ד אריה איזקסון הם יסודיות, יושר והגינות.הוא מקפיד להתעדכן באופן שוטף מבחינה מקצועית בתחומי פעילותו,הוא מעניק דגש על יחס חם ואישי ללקוחות, אך מצליח באותה מידה, לשמור על האובייקטיביות ועל הדעה המקצועית. הוא מנהל את התיקים עבור הלקוחות מתוך רצון להגיע לפתרון האידיאלי בנסיבות הקיימות של המקרה. זאת ועוד, דגש רב בפעילותו מושם על אתיקה: הן כלפי הלקוח, הן כלפי בית המשפט והן כלפי הצד שכנגד.
 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: