סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אריאל צ'צ'קס

אריאל צ'צ'קס
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: ז'בוטינסקי 7
 
עיר: רמת גן
פקס: 03-6919148
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני משפחה, מעמד אישי וירושה.

תחומי עיסוק:
בית דין רבני,בית משפט משפחה,ירושה,עיזבון,צוואה

אודות

עו"ד אריאל צ'צ'קס הינו חבר מן המניין בלשכת עורכי הדין משנת 2009. הוא בעל תואר ראשון במשפטים וקרימינולוגיה (LL.B), ואף בוגר תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר אילן. את ההתמחות שלו עבר עו"ד צ'צ'קס בפרקליטות מחוז ת"א.

 

עו"ד צ'צ'קס עובד היום כעצמאי בתחום דיני המשפחה, המעמד האישי והירושה במשרד עורכי הדין אותו הקים ומנהל, לאחר ששימש כבכיר במנהל הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן וכעו"ד שכיר באחד מעשרת המשרדים המובילים בתחום זה. הניסיון שלו מקיף ונרחב וכבר מספר שנים שהוא מטפל בתיקים מורכבים בתחום המעמד האישי. מאחוריו הופעות רבות הן בבתי המשפט לענייני משפחה והן בבתי הדין הרבניים. בנוסף עוסק עו"ד צ'צ'קס בכתיבה ועריכה של כתבי טענות, חוות דעת משפטיות ועוד.

 

משרד עו"ד אריאל צ'צ'קס הוא משרד עצמאי לדיני משפחה, מעמד אישי וירושה שמספק למגוון הלקוחות שלו מכלול שלם של שירותים משפטיים מקצועיים ברמה גבוהה ביותר תוך מתן תשומת לב גם להיבטים האישיים והרגשיים של כל לקוח ולקוח. כעו"ד שמתמחה באופן ספציפי בדיני משפחה, עו"ד אריאל צ'צ'קס מהווה לא רק איש מקצוע אלא גם אוזן קשבת ואף מקור כוח ומשענת לכל לקוחה ולקוח.

 

עו"ד צ'צ'קס עובד בשקיפות מוחלטת וביושרה מלאה מול קהל לקוחותיו ומקפיד לפרוש בפניהם בכל מקרה ומקרה את כל האופציות העומדות בפניהם לאור הכתוב בחוק בהתאם לסוגיה הספציפית שהם ניצבים בפניה. קביעת היעד ובחירת האסטרטגיה נעשית בשיתוף פעולה מלא של הלקוחות וכל זאת במקצועיות, באדיבות, במסירות ובסבלנות. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: