סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ארז גרייבסקי

ארז גרייבסקי
איזור: ירושלים
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הסורג 2
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

שותף במשרד עו"ד ירושלמי בתחום הנזיקין

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונה בחופשה,תאונות עבודה,תביעת פיצויים

אודות

 

עו"ד ארז גרייבסקי בוגר תואר ראשון במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים הינו מנהל שותף במשרד עו"ד גרייבסקי-עאסי המתמחה בתחום דיני הנזיקין ודיני ביטוח. 
   
המשרד הוקם לאחר שעו"ד גרייבסקי רכש את ניסיונו בהתמחות במשרד עו"ד יוסי אברהם – עזרא בריק, העוסק בתחום המשפט המסחרי והליטיגציה. לאחר מכן, המשיך עו"ד גרייבסקי ועבד כעו"ד שכיר באחד מהמשרדים המובילים בישראל העוסקים בדיני הנזיקין והביטוח, שם צבר ניסיון רב בניהול תיקים וייצוג ניזוקים אל מול הגופים הגדולים במשק לרבות ביטוח לאומי, חברות הביטוח ועוד. 
 
משרד עו"ד גרייבסקי – עאסי הוקם במטרה לתעל את כל הידע והניסיון שעו"ד גרייבסקי צבר ברבות השנים בתחום הליטיגיציה ובניהול תיקי נזיקין וביטוח מורכבים, וכיום המשרד מייצג תובעים פרטיים בלבד, על מנת למנוע מצב של ניגוד אינטרסים מול חברות הביטוח. 
 
המשרד העוסק באופן בלעדי בתחום הנזיקין לרבות ייצוג תובעים אשר ניזוקו כתוצאה מתאונות עבודה, תאונות דרכים, נזקי רכוש, נזקי גוף וייצוג תובעים אל מול ועדות הביטוח הלאומי כולל הגשת ערעורים על החלטות המוסד וייצוג המערערים בבית הדין לעבודה. בנוסף לכך, המשרד מתמחה בהגשת תביעות של לקוחות כנגד חברות הביטוח אשר נוטות שלא לממש את פוליסות הביטוח בטוענות כאלו ואחרות. 
 
כחלק מהשקפת מנהלי המשרד והחשיבות בתרומה לקהילה, המשרד משתתף בדרך קבע בתוכנית "שכר מצווה" של לשכת עו"ד  ונוטל על עצמו תיקי "פרו בונו" במטרה לעזור לניזוקים חסרי יכולת כלכלית לממש את זכותם. יתרה מכך, דלת המשרד פתוחה בפני כל אדם אשר חש כי נפגע ברכושו או בגופו לצורך קבלת ייעוץ ראשוני ומקיף האם קיימת לו עילה לתביעה. 
 
לאור ניסיונו המקצועי הרב של עו"ד גרייבסקי, כל לקוחות המשרד זוכים לליווי משפטי צמוד ומקיף, החל ממתן ההערכה הראשונית אודות סיכויי הצלחת התביעה, הפנייתם לטובי המומחים לצורך קבלת חוות דעת רפואית וכלה בתכנון ונקיטת אסטרטגיה משפטית מקיפה, הכול על מנת להבטיח ולמקסם את סיכויי הצלחת לקוחות המשרד בערכאות.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: