סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ארז כהן

ארז כהן
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: שלם 3
 הצג טלפון
עיר: רמת גן
פקס: 077-3227023
1 2 3 4 5 
1 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין לתחום דיני עבודה המטפל במגוון תיקים הקשורים למימוש זכויות עובדים, ייעוץ וייצוג עובדים ומעסיקים וליטיגציה אזרחית.

תחומי עיסוק:
בית הדין לעבודה,זכויות נשים בעבודה,זכויות עובדים,חוזה עבודה,יחסי עובד מעביד

אודות

עו"ד ארז כהן, בעל תואר ראשון במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2008, משמש, כעורך דין וגם כמגשר מוסמך המתמחה ביישוב סכסוכים. עו"ד כהן מלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך, החל משלב הייעוץ המשפטי הראשוני, על מנת לבחון לעומק את המקרה המדובר, ובהתאם להציע את המענה המתאים והנכון ביותר.
 

עו"ד ארז כהן, שהחל את דרכו במסגרת התמחות במשרד עורכי הדין סלומון ליפשיץ ושות', צבר ניסיון רב בתחום המשפט האזרחי והמסחרי ובהמשך השתלב במשרד עורכי הדין אריק שלו ושות', הנחשב למוביל בארץ בתחום דיני העבודה. במסגרת תפקידו כעורך דין, מתמחה עו"ד כהן בתיקים משפטיים הקשורים לדיני עבודה ובייצוג לקוחותיו אל מול בתי המשפט השונים בארץ. את כל זה הוא עושה תודות לידע האקדמאי הרב שצבר לאורך השנים, להכשרה המקצועית שקיבל וגם לניסיון הנרחב שרכש במסגרת הליכים שונים אותם ניהל.
 

משרדו של עו"ד ארז כהן, הממוקם בתל אביב, מטפל במגוון רחב של תיקים הקשורים למימוש זכויות עובדים, לחוזי עבודה, לכתיבת הסכמים וגם להסדרים קיבוציים. בנוסף, מטפל המשרד גם בתיקים בנושא קופות פנסיה, דין משמעתי, עבודת נשים וגם משפט אזרחי.
 

השירותים השונים שמציע משרדו של עו"ד כהן משלבים בין רמת מקצועיות גבוהה לשקיפות מלאה. הלקוח מעורב לאורך כל התהליכים המשפטיים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולאפשר לו להתמודד עם המקרה המשפטי באופן הנכון.
 

לעו"ד ארז כהן, רקורד מוכח של הצלחות בפסקי דין ובהסכמי פשרה, במאות תיקים אשר ניהל בבית הדין לעבודה ונסגרו לשביעות רצונם של לקוחותיו, תוך הבנת צרכיהם האישיים במסגרת ההליך.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: