סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ארז אמיגה

ארז אמיגה
איזור: דרום
טלפון: הצג טלפון
כתובת: רחוב רוגוזין 3
 
עיר: אשדוד
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עורך דין ארז אמיגה, עורך דין לדיני תעבורה ומשפט פלילי. יצוג בבתי משפט בכל רחבי הארץ.

תחומי עיסוק:
המכון הרפואי,נהיגה בפסילה,נהיגה בשכרות,פסילה מנהלית

אודות

עו"ד ארז אמיגה מייצג בעבירות תעבורה ובעבירות פליליות בכל רחבי הארץ.

 
את ההתמחות שלו סיים בשנת 2004 בבית משפט השלום בבאר שבע אצל כבוד השופט משה מכליס, נשיא בתי משפט שלום במחוז הדרום  ומאז מייצג בתיקים רבים מאד בתחום התעבורה ובתחום הפלילי .
 
משרדו של עורך דין ארז אמיגה מתמקד בתחומי עיסוק אלו בלבד, דבר המקנה ידע משפטי רב, כמו גם הכרת הנפשות הפועלות בתחום, דבר אשר בסופו של דבר מקנה יתרון ללקוח אשר ניתן לו טיפול משפטי אמין ומסור מתחילתו של ההליך ועד סופו.
 
המשרד מלווה את הלקוח החל מהשלב הראשוני, שלב החקירה במשטרה, ו/או המפגש עם השוטר ועד לסיום ההליך המשפטי, זאת החל מעבירה הקלה ביותר, עבירות של דו"ח משטרה ועד לעבירות חמורות יותר הגוררות אף, לעיתים, הגשות בקשות לפסילה עד לתום ההליכים או בקשות למעצר עד תום ההליכים.
 
המשרד זוכה להישגים רבים בתחומי עיסוקיו דבר המוביל  להצלחות עבור לקוחותיו, בין אם בניהול התיק לצורך הוכחת חפותו של הלקוח, בין עם השגת הסדרים מקלים במיוחד לטובתו , ובין אם בקבלת ערעורים אשר מטיבים עם לקוחות המשרד.
 
עו"ד ארז אמיגה מייצג בהצלחה לקוחות רבים אשר רשיונם נפסל על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, זאת הן מסיבה של אי התאמה אישיותית, והן מסיבות רפואיות אחרות.
 
המשרד נותן לכל לקוח ולקוח את מירב תשומת הלב ומעניק טיפול מקצועי, איכותי ואמין,  כך שטובת הלקוח, כמו גם השגת התוצאה הטובה ביותר עבורו , בנסיבות הארוע, הינה תמיד בראש.
 
כחלק מתודעת השירות מעניק המשרד פגישת ייעוץ ראשוני ללא תשלום וללא התחייבות.
 
במקרה חרום ניתן להתקשר ו/או להשאיר הודעה 24 שעות ביממה.
 
לכן,  על מנת להבטיח את זכויותיך ועל מנת  לשפר את סיכויי  הצלחתך פנה עוד היום לעורך דין ארז אמיגה.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: