סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אסף אודיז

אסף אודיז
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: רח' לבונטין 2
 
פקס: 03-5360955
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעל משרד עורכי דין המתמחה בנזיקין, רשלנות רפואית וביטוח

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,ביטוח לאומי,תאונות עבודה

אודות

עו"ד אסף אודיז, בוגר תואר במשפטים, הקים בשנת 2007 משרד עצמאי אשר מתמחה בתחום דיני הנזיקין בדגש על תחום הרשלנות הרפואית ודיני ביטוח.  

 
עו"ד אודיז הקים את המשרד לאחר שצבר שנות ניסיון מקצועי במשרדי עורכי הדין מהמובילים בישראל, אשר כללו, בין היתר, ייצוג של אלפי לקוחות בערכאות השונות. המחשבה שעומדת מאחרי המשרד היא להעניק ולספק שירות משפטי איכותי ומהוקצע לכל לקוח, ובד בבד לספק יחס אישי וליווי עד תום ההליך המשפטי. 
 
המשרד המנוהל בראשותו של עו"ד אסף אודיז מעסיק עורכי דין נוספים אשר מתמחים בייצוג לקוחות בתחומים הבאים: רשלנות רפואית על כל רבדיה, תאונות דרכים, תאונות עבודה, מפגעים ברשות הרבים או היחיד ועוד. מעבר לכך, המשרד מתמחה בייצוג נפגעי גוף ורכוש אל מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי ועוד. 
 
יתרה מזאת, המשרד מתמחה בתחום דיני הביטוח, לרבות טיפול בתביעות של אנשים פרטיים מול חברות ביטוח אשר מסרבות לשלם את תגמולי הביטוח מסיבות שונות, כולל התמקצעות בטיפול בתביעות של מימוש פוליסות אובדן כושר עבודה בשל נכות, מצב סיעודי, מחלות קשות, תאונות אישיות ועוד. 
 
לצד תחומי ההתמחות, המשרד נעזר בקשת רחבה של אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם, לרבות מיטב המומחים הרפואיים, מהנדסי בטיחות, אקטוארים, מהנדסי מבנה ועוד. כפועל יוצא מכך, ניתן לבנות ולתכנן על הצד הטוב ביותר את האסטרטגיה המשפטית עבור כל לקוח, הכול במטרה להעניק שירות מקצועי, איכותי ואישי. 
 
משרד עו"ד אודיז חרט על דגלו את נס המקצועיות והמצוינות על מנת להשיג את התוצאות המשפטיות הטובות ביותר עבור כל לקוח ולקוח ולא משנה כמה מורכב המקרה, הכול על מנת למקסם את סיכויו של כל לקוח בבית המשפט.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: