סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אסף אבישר

אסף אבישר
איזור: ירושלים
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הפלמ"ח 30
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

ליטיגציה משפטית בתחום המשפט האזרחי, בדגש על דיני מקרקעין.

תחומי עיסוק:
זכויות עובדים,בתים משותפים,הסכם שכירות,חוזה מקרקעין,ליקויי בניה,היטל השבחה,משכנתאות,קבוצת רכישה,קניית דירה,תכנון ובניה,תמ"א 38

אודות

עו"ד אסף אבישר, בעל תואר במשפטים ומוסמך כעורך דין משנת 2007, עוסק  במגוון רחב של תחומי משפט ומעניק שירותי ייעוץ מקצועי וייצוג משפטי, וליטיגציה (ייצוג בפני ערכאות), בדגש על תחומי המקרקעין.

 
משרד עורכי דין אסף אבישר הוקם בשנת 2008. ייחודו של המשרד הוא בהיותו משרד עורכי-דין ירושלמי בעל רוח צעירה ודינמית, אשר חוג לקוחותיו זוכה ליחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי, ולליווי גם בהמשך העשייה העסקית, הפרטית או הציבורית. בין לקוחות המשרד ניתן למצוא לקוחות פרטיים לצד לקוחות עסקיים, להם מעניק המשרד ייעוץ משפטי מקצועי ומקיף, בכל התחומים המשפטיים להם נזקק העסק.
 
בנוסף, משמש עו"ד אסף אבישר כיועץ משפטי חיצוני של האגודה לתרבות הדיור במחוז ירושלים ומייצג נציגויות רבות של בתים משותפים בירושלים העיר ובסביבתה. במסגרת מינוי זה הוא מעניק שירות משפטי באופן שוטף.
 
לעורך דין אסף אבישר מינוי מטעם אגף הסיוע המשפטי במחוז ירושלים, במסגרתו הוא מייצג לקוחות (משני צידי המתרס, הן זוכים והן חייבים) בהליכי משפטיים שונים בבתי המשפט, ביניהם הליכי הוצאה לפועל, הליכי פשיטת רגל, מקרקעין, דיירות מוגנת ועוד.
 
המשרד מקפיד על סטנדרטים גבוהים של שירות ומקצועיות, ומציע  קשת רחבה של שירותים בתחומים שונים: מקרקעין, דיני עבודה, הוצאה לפועל, פשיטות רגל, בתים משותפים, רישוי עסקים, רשויות מקומיות, תכנון ובניה, משפט מנהלי, ארנונה, מסחרי, נזיקין ועוד.
 
המשרד מייצג לקוחות מובילים ביניהם : משכנות המלך דוד- חברת נדל"ן וניהול נכסים, "וועד בית" - חברה לניהול בתים משותפים,  נציגויות וועדי בתים של בתים משותפים, ועסקים פרטיים בירושלים.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: