סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אנה נגרין

אנה נגרין
איזור: חיפה
טלפון: הצג טלפון
כתובת: מנחם בגין 32
 
פקס: 0775517229
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, בעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני נזיקין - תאונות, רשלנות רפואית ועוד. בנוסף המשרד מטפל בעריכת חוזים מסחריים ופרטיים, תביעות כספיות ודיני עבודה.

תחומי עיסוק:
תאונות דרכים,תאונות עבודה,תאונות ילדים,פינוי שוכר

אודות

עו"ד אנה נגרין, בוגרת הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 2006, עובדת בתחום כעורכת דין משנת 2006 ובעלת משרד עצמאי, הממוקם בקריית מוצקין.

 

עו"ד נגרין שסיימה את לימודיה בהצטיינות בבית הספר הריאלי העברי שבחיפה ושירתה בצבא כקצינה, לרבות עוזרת קצינת ניהול בבית הדין הצבאי שבחיפה, הינה בעלת ניסיון רב ויכולת מקצועית ברמה גבוהה.

 

עו"ד אנה נגרין מציעה את שירותיה המשפטיים בתחום דיני הנזיקין, ומייצגת את לקוחותיה מול המערכות השונות לרבות מול בית המשפט. לאורך השנים צברה עו"ד נגרין לא מעט ניסיון, הן במסגרת עבודתה כשכירה במשרד עורכי דין והן במסגרת עבודתה במשרד, אותו הקימה.

 

לאחרונה שימשה עו"ד נגרין גם כעוזרת משפטית של אחד משופטי בית משפט השלום בחיפה, המתמחה בתחום המשפט האזרחי.

 

משרדה של עו"ד אנה נגרין מטפל במקרים הקשורים לדיני הנזיקין וכן מתמחה בטיפול בנושאים של חוזים, צוואות, תביעות כספיות וכן גם דיני עבודה. בתחום דיני הנזיקין מטפל המשרד בתיקים בנושא תאונות דרכים, תאונות תלמידים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית וכדומה. בנושא עריכת חוזים מציע המשרד את שירותיו בכל הקשור לעריכת חוזים מסחריים ופרטיים.

 

בתביעות כספיות מייצג משרדה של עו"ד נגרין את לקוחותיו במקרים של תביעות בשל חוב כספי, בנושאים הקשורים להוצאה לפועל וגם בפינוי מושכר. לצד כל זה, פועל המשרד גם במסגרת דיני עבודה, ומטפל בתיקים בנושא פיצויי פיטורין, הלנת שכר, מימוש זכויות סוציאליות וכדומה. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: