סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אמנון ימר

אמנון ימר
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: רוטשילד 55
 הצג טלפון
פקס:
1 2 3 4 5 
1 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין לתחום דיני מקרקעין, חברות ושותפויות,דיני משפחה ודיני נזיקין עם ניסיון של מעל 30 שנה.

תחומי עיסוק:
ירושה,עיזבון,צוואה,הקמת חברה,הקמת שותפות

אודות

עו"ד אמנון ימר, בעל תואר במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 1981 מתמחה במגוון  של תחומים משפטיים, לרבות דיני מקרקעין, חברות, שותפויות, דיני ירושה ועיזבון, עריכת צוואות, ליווי וייעוץ משפטי ללקוחות עסקיים ועוד. עו"ד ימר, בעל ניסיון של למעלה משלושים שנה, מלווה את לקוחותיו החל משלב הייעוץ הראשוני על מנת לעזור להם להתמודד עם מצבים משפטיים מורכבים. ניסיון רב נצבר אף בתחום דיני החוזים, לרבות בחוזים למתן זיכיונות עסקיים בתחום המסעדות, והקמת חברות או שותפויות, כמו גם חוזים להסדר יחסי ממון בין בני זוג.


המשרד מלווה לקוחות עסקיים, הפותחים עסק חדש או מעוניינים לחלוק אותו עם שותפים. המשרד מטפל בתיקים הקשורים בחברות ובשותפויות וכן בתיקים בנושא מקרקעין ותכנון ובנייה. במסגרת זו מציע המשרד מענה משפטי עבור לקוחות המעוניינים למכור או לרכוש נכס או לערוך חוזים הקשורים בדירות, במגרשים או בחנויות.
 

עו"ד אמנון ימר, משמש גם כנוטריון.
 

משרדו של עו"ד ימר, הממוקם בראשון לציון, מטפל בתביעות נזיקין בשל תאונות דרכים, ודיני ביטוח, וכן מציע שירותי ייצוג משפטי בבתי המשפט או במסגרתם של הליכים המשפטיים שונים, הקשורים לנושאי התמחותו של המשרד.
 

עורך דין אמנון ימר כיהן במשך מספר שנים כדיין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: