סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אמיתי בן נון

אמיתי בן נון
איזור: צפון
טלפון: הצג טלפון
כתובת: כיכר העצמאות 9
 
עיר: עפולה
פקס: 04-8583382
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

אמיתי בן נון ושות' הינו משרד עורכי דין אשר עוסק בתחום המשפט האזרחי תוך התמחות בדיני עבודה וביטוח לאומי. עו"ד אמיתי בן נון משמש כחבר בוועדת עבודה וביטוח לאומי של לשכת עורכי הדין במחוז צפון. עו"ד אמיתי בן נון וצוות משרדו מקפידים על ייעוץ מקצועי , איכותי ויצירתי לכלל הלקוחות.

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,ביטוח לאומי,תאונות עבודה,זכויות עובדים,יחסי עובד מעביד,נשים בהריון,פיצויי פיטורין

אודות

תאגידי מים ורשויות מקומיות : עו"ד אמיתי בן נון שימש בעברו כמנהל מרכז השירות והגביה של תאגיד המים הגדול ביותר בישראל (תאגיד הגיחון בירושלים) וכן כמנהל מרכז הגביה והשירות בתאגיד המים של חדרה (מי חדרה) וכן  שימש כמנהל ארנונה במועצה אזורית ומכיר את תחום ההשגות על חיובי ארנונה והתמודדות עם צווי המיסים ברשויות מקומיות שונות.
 

דיני עבודה: עו"ד אמיתי בן נון משמש כיועץ משפטי של בתי מלון בתחום דיני העבודה וכן מייצג לקוחות בתביעות כנגד מעבידים כאשר זכויות העובד מופרות.
 

ביטוח לאומי: עו"ד אמיתי בן נון מייצג לקוחות אל מול המוסד לביטוח לאומי בתביעות נכות כללית , נכות מעבודה , ילד נכה, מיצוי זכויות ועוד .  במשרדו של עו"ד אמיתי בן נון מועסק יועץ מקצועי לענייני ביטוח לאומי אשר שימש כעובד בכיר מאוד במוסד לביטוח לאומי ונושא עימו וותק וניסיון של 40 שנה בכל התחומים בהם נדרש הלקוח אל מול המוסד לביטוח לאומי. 
 


עורכי הדין ממשרדו של עו"ד אמיתי בן נון מלווים את הלקוח בהופעתו בפני הוועדה הרפואית ומייצגים  את טיעוניו ברמה המקצועית ביותר ודוברים את שפתו של המוסד לביטוח לאומי לשם מיצוי זכויותיו המקסימליות של הלקוח  בפני המוסד לביטוח לאומי.
 

הוצאה לפועל וגביית חובות: עו"ד אמיתי בן נון במסגרת תפקידיו הרבים אותם ביצע לאורך השנים צבר ניסיון רב בגביית חובות באמצעות פקודות המיסים השונות ובמסגרת הוצאה לפועל וכן מצידו השני של המתרס כמי שמגן על חייבים בפני חיובי ההוצאה לפועל.
 

ביטוח: עו"ד אמיתי בן נון בעל ניסיון רב בתחום הביטוח בטיפול בתאונות דרכים (נזקי רכוש ונזקי גוף). וכמי שעבד מספר שנים בחברת ביטוח הוא מכיר את הדרכים למיצוי מקסימלי של זכויות לקוחותיו

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: