סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אמיתי אביעד

אמיתי אביעד
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: מנחם בגין 11
 
עיר: רמת גן
פקס: 03-6850043
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

שותף מייסד במשרד אביעד איטח ושות', המתמחה במשפט אזרחי -מסחרי

תחומי עיסוק:

אודות

עו"ד אביעד אמיתי הינו שותף מייסד במשרד אביעד איטח ושות', משרד עורכי דין, אשר נוסד על-ידי עורכי הדין אביעד אמיתי ודוד איטח, ומתמחה במשפט המסחרי- אזרחי.

           
אנו שותפי המשרד, מאמינים כי השילוב המופלא שבין המעורבות האישית והזמינות המתמדת של שותפי המשרד המייסדים בכל תיק ותיק לבין איכות משפטית, יצירתיות ומקצועיות חסרת פשרות מהווה את המסד להצלחתו וייחודיותו של משרדנו.
 
שותפיו המייסדים של המשרד אשר סיימו בהצטיינות את לימודי המשפטים באוניברסיטאות המובילות בישראל, ואשר התמחו ועבדו לפני למעלה מעשור שנים כעו"ד שכירים במשך מספר שנים במשרדים הגדולים והמובילים בישראל חרתו על דגל המשרד יסודיות, יצירתיות ואיכות משפטית בלתי מתפשרת בלוח זמנים קצר וזאת תוך מתן תשומת לב אישית, הקפדה יתירה על חווית השירות והתאמת תעריפי שכר הטרחה.
 
כל הצוות המשפטי במשרדנו נבחר בקפידה והתאמת הצוות המתאים במשרד לכל לקוח ולקוח נעשית, בין השאר, תוך ניתוח תיק הלקוח וצרכיו הפרטניים.
 
הצוות המשפטי של משרדנו מספק מערך מלא של ייעוץ משפטי בשני תחומי העיסוק המרכזיים של המשרד, האחד בתחום הליטיגציה לרבות תביעות אזרחיות, תובענות ייצוגיות, תביעות קבלנות, פשיטת רגל פירוקי חברות וכיו', והשני- תחום המקרקעין והעסקאות המסחריות, לרבות, עריכת הסכמי מכר/רכישה, הסכמי קומביניציה, ליווי קבוצות רכישה, ליווי פרוייקטים נדלניים [משלב התכנון דרך עריכת מכרזים וכלה בגמר הבניה], טיפול שוטף במרכזים מסחריים, סכסוכי יורשים ופירוקי שיתוף, יעוץ מסחרי שוטף לתאגידים [על שלל ההסכמים הנלווים לכך] וכיוב'.
 
אנו מוקירים ומטפחים את לקוחותינו הוותיקים המלווים אותנו שנים רבות, ומקבלים בברכה לקוחות חדשים המצטרפים לקהל לקוחותינו ואשר ייהנו אף הם מאיכות השירות של משרדנו ומהפרקטיקה המשפטית המייחדת אותנו.
 
משרד עורכי הדין אביעד איטח מקפיד משרדנו על ניהול קשרים מקצועיים עם אנשי מקצוע הרלבנטיים לתחום עיסוק המשרד, ובין השאר: רו"ח, שמאים, כלכלנים וחוקרים וכן מקיים שיתופי פעולה עם עו"ד מתחומי עיסוק שונים, על מנת לספק ללקוחות המשרד מעטפת משפטית אחת. 
 
מודל השירות שלנו הופך אותנו לבחירה אטרקטיבית עבור לקוחות הנדרשים לשירות המשפטי המאפיין את משרדנו, החל ממוסדות גדולים ומתוחכמים ביותר, חברות ציבוריות, אגודות שיתופיות, חברות גדולות ועוד, ועד לגופים פרטיים, יזמים וחברות משפחתיות הנמנים על קהל לקוחותינו.
 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: