סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אמיר עצמון

אמיר עצמון
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: טשרניחובסקי 24
 הצג טלפון
פקס: 077-2030250
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין המספק שירותים משפטיים בתחום דיני נזיקין, דיני עבודה, ביטוח לאומי, הוצאה לפועל וירושות.

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,נזקי רכוש,ביטוח לאומי,ירושה,צוואה,הוצל"פ

אודות

עו"ד אמיר עצמון, המתמחה במשפט האזרחי מהיבטיו השונים, הינו בעל תואר במשפטים מטעם מכללת שערי משפט וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2005. עו"ד עצמון מעמיד לרשות קהל לקוחותיו מענה משפטי בנושאים הקשורים לפגיעות של גוף ורכוש, לדיני עבודה, לביטוח לאומי, לדיני עיזבונות וירושה וגם לנושאים בנושא מקרקעין והוצאה לפועל.
 

עו"ד אמיר עצמון, שצבר ניסיון לאורך השנים במסגרת ייצוג לקוחותיו מול בתי המשפט וליווים לאורך כל ההליכים המשפטיים השונים, מציע יחס אישי, שקיפות מלאה ושיתופו של הלקוח בסוגיות השונות, וכבר משלב הייעוץ הראשוני.
 

משרדו של עו"ד אמיר עצמון, שממוקם בכפר סבא מתמחה במגוון רחב של נושאים על מנת להעניק ללקוח את הפתרון המשפטי המדויק ואת הסיוע המתאים. במסגרת מגוון התיקים, בהם מטפל המשרד, ישנם תיקים בנושאים כמו: תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים, נזקי רכוש וגם לשון הרע.
 

בתחום הביטוח הלאומי, מציע המשרד מענה משפטי בנושאים הקשורים לוועדות רפואיות, למחלות מקצוע, לנכות וגם לסיעוד. כמו כן, לקוחות המעוניינים בייצוג משפטי ברמה גבוהה מול בתי הדין לענייני עבודה, בין אם במסגרת הרעת תנאים או פיטורין שלא כחוק, מוזמנים לפנות אל המשרד.
 

עו"ד אמיר עצמון מאמין במקצועיות ברמה גבוהה, וככזה מקפיד לאורך כל הדרך על סטנדרטים גבוהים וכן על מתן מענה משפטי יעיל וגם אפקטיבי, המותאם באופן המדויק ביותר אל צרכיו של הלקוח ואל הבעיה המשפטית הרלוונטית.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: