סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אלכס גפני

אלכס גפני
איזור: ירושלים
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הסורג 2
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עו"ד, ליטיגטור במשפט הפלילי

תחומי עיסוק:
ועדת שחרורים,כתב אישום,עורך דין צבאי,ערעור פלילי,רישום פלילי

אודות

 

עו"ד אלכס גפני, בוגר תואר ראשון במשפטים מטעם הקריה האקדמית קריית אונו, חבר בלשכת עורכי הדין בישראל ומייסד משרד עו"ד אלכס גפני המתמחה בתחום המשפט הפלילי. 
 
המשרד הוקם לאחר שעו"ד אלכס גפני צבר למעלה מ - 15 שנות ניסיון בתחום הפלילי, בין היתר, במהלך שירותו במשטרת ישראל כחוקר ביחידה המרכזית במחוז ירושלים, מדריך בבית הספר לשוטרים, קצין חקירות בתחנת בית שמש, תחנת לה הבירה (מגרש הרוסים) ועוד. את ההתמחות ביצע עו"ד גפני בענף התביעות של משטרת ישראל – מחוז ירושלים. 
 
המשרד עוסק בתחום המשפט הפלילי, לרבות ליטיגציה פלילית, ייצוג נאשמים בכל שלבי המשפט הפלילי, ייצוג אסירים בוועדות שליש, מתן ייעוץ וליווי משפטי לפני חקירה משטרתית ובמהלכה, ייצוג עצורים או חשודים בכל הערכאות המשפטיות, הגשת ערר על סגירת תיקים, ייצוג במהלך השימוע, ייצוג בבתי דין צבאיים, טיפול ברישום הפלילי של משטרת ישראל ועוד. 
 
הערך המוסף שעו"ד גפני מעניק לכל לקוחות המשרד נעוץ בהיכרות הפנימית ורבת השנים עם המערכת המשטרתית וההיכרות המעמיקה עם שיקולי המערכת המעמידה לדין. בשל כך, כל לקוחות המשרד זוכים ביתרון משמעותי, שכן הניסיון והראייה הכוללת של עו"ד גפני באים לידי ביטוי, בין היתר, בעת תכנון האסטרטגיה המשפטית, כך שסיכוי ההצלחה של כל לקוח גוברים משמעותית. 
 
המשרד בניהולו של עו"ד אלכס גפני שם דגש על מתן שירות משפטי ומקצועי לכלל לקוחות המשרד, כאשר הזכות החוקתית להליך הוגן וראוי היא נר לרגליו של עו"ד גפני. לצד זאת, עו"ד גפני מעניק טיפול מסור לכל לקוח, יחס אישי, סבלנות בהתמודדות מול הרשויות השונות, הכול על מנת להגן על לקוחותיו ולמקסם את סיכוי ההצלחה.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: