סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין אלימות במשפחה בירושלים (2)

האם מי מבני משפחתכם פגע באופן פיזי או מילולי בבן משפחה אחר ? האם פניתם למשטרה והפוגע עומד בפני משפט ? זקוקים לייעוץ מטעמם של עורכי דין אלימות במשפחה ? אם כן – בעזרת עוה"ד שברשימה בתחתית העמוד תוכלו לקבל מידע על מצבכם המשפטי וזכויותיכם.

 
חשוב לדעת כי בתי המשפט נוטים להחמיר בעונשיהם של הפוגעים במסגרת התא המשפחתי, במיוחד כאשר מדובר בפגיעות חוזרות ונשנות, ואילו העונשים עשויים להגיע לכדי תקופות מאסר ממושכות. יתר על כן, אין המדובר בפגיעות גופניות בלבד, אלא גם באלימות מילולית כגון איומים והפחדות.
 
יחד עם זאת, בית המשפט מודע לרגישותו הרבה של הנושא, ובאירוע חד פעמי וקל יחסית עשוי הפוגע לצאת ללא עונש אם הביע חרטה על מעשיו ופנה לטיפול הולם. בנוסף, פעמים רבות מתחרט בן הזוג הנפגע על תלונתו ומעוניין לנסות ולשקם את היחסים, ולמנוע מהפוגע תקופת מאסר. לכן מטופל כל מקרה לגופו תוך בחינה מעמיקה של האירועים, ומובן שישנה חשיבות גדולה לפנייה אל עורכי דין אלימות במשפחה. אנו מזמינים אתכם לפנות אל אנשי המקצוע הבאים ולקבל הנחיות באשר לצעדים שעליכם לנקוט. 
 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד אלימות במשפחה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד אלימות במשפחה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום אלימות במשפחה

 • ריקי אופק אבן צור

  ריקי אופק אבן צור, עו"ד

  חברת עורכי דין ידועה ומובילה בירושלים בעלת ניסיון מקצועי וידע משפטי עשיר ורב-שנים

  תחומי עיסוק: אלימות במשפחה,גירושין,הסכם ממון,ירושה,ידועים בציבור,מזונות אישה,מזונות ילדים,משמורת,צוואה,הוצל"פ,פירוק חברות

 • עו"ד אביב סטרול

  אביב סטרול, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול המתמחה בתחום דיני המשפחה, ההוצאה לפועל, משפט אזרחי ומסחרי.

  תחומי עיסוק: אלימות במשפחה,אפוטרופוס,בית דין רבני,בית משפט משפחה,גביית מזונות,גירושין,דיני נאמנויות,הורות משותפת,הסדרי ראייה,הסכם גירושין,הסכם לחיים משותפים,הסכם ממון,זוגות חד מיניים,חטיפת ילדים,חלוקת רכוש,ירושה,ידועים בציבור,מזונות אישה,מזונות ילדים,משמורת,נישואים אזרחיים,עיזבון,צוואה,קביעת אבהות

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא אלימות במשפחה

מהם גירושין במדנית ישראל
גירושין בישראל - לא מה שחשבתם

מהן הסיבות הנפוצות ביותר לגירושין בישראל? האם זה עניין של כסף? בגידה? הפסקת אהבה? ומהן תוצאות הסקרים של שנת 2013?