סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אלון מליחי

אלון מליחי
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: רוטשילד 46
 
פקס: 039440840
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין לתחום דיני נזיקין, משפחה, ודיני מקרקעין. בין השירותים: תאונות עבודה, צוואות וירושות ועסקאות פינוי בינוי ותמ"א 38.

תחומי עיסוק:
הסכם ממון,ירושה,משמורת,חוזה מקרקעין,עסקאות פינוי בינוי,תמ"א 38

אודות

עו"ד אלון מליחי, בוגר המסלול למשפטים של הקריה האקדמית אונו  וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2011 מציע את שירותיו המשפטיים במגוון רחב של תחומים, כמו מקרקעין, צוואות וירושות וכן פועל כמגשר, במסגרת הכשרתו בתחום מטעם טורו קולג' היחידה ללימודי חוץ .

 

עו"ד מליחי מתמחה במתן שירותים משפטיים שונים וכן בייצוג בבית המשפט במסגרת עבודתו מול לקוחותיו.
יחוד עבודתו של עו"ד מליחי בא לידי ביטוי בעבודתו המקצועית וביחס האישי שמעניק לכל לקוח ולקוח שמולו הוא פועל.

 

התיקים השונים המטופלים על ידו עוסקים בנושאים כמו חוזים, נדל"ן, רישום חברה רישום בית משותף, מתן חוות דעת משפטיות בתחומים שונים וכן גם הערכת סיכוייה של תביעה , גביית צקים חוזרים וטיפול בנושאים הקשורים להוצאה לפועל.

 

משרדו של עו"ד אלון מליחי, הממוקם בראשון לציון, מעניק ייעוץ וסיוע משפטי ברמה גבוהה ומתמחה בכמה תחומים שונים:

 

בתחום המקרקעין מטפל המשרד בתיקים הקשורים לתמ"א 38, לפינוי בינוי, לפירוק שיתוף, לחוזי מכר וכדומה. בתחום דיני המשפחה מטפל המשרד בנושאי משמורת, הסכמי ממון, נישואין או גירושין, מזונות וגם צוואות וירושות.

 

בתחום הנזיקין מסייע משרדו של עו"ד מליחי בנושאים הקשורים לתאונות עבודה, תאונות דרכים, תאונות אישיות וכן גם בהתמודדות אל מול הביטוח הלאומי. בכל הקשור לגבייה והוצאה לפועל, מציע המשרד את שירותיו בנושא גביית חובות, בחקירת יכולת, איחוד תיקים וכן גם בייצוג חייבים או זוכים בהליכים השונים של ההוצאה לפועל.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: