סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין אכיפת פסקי חוץ (0)

הגרוש שלך נמלט לארצות הברית כדי להתחמק מתשלום מזונות? מנסים לאתר עורכי דין המתמחים בתחום של אכיפת פסקי חוץ ולא מוצאים איש מקצוע מהימן וראוי למשימה?

כל פסק דין שניתן במדינה כלשהי אינו תקף באופן אוטומטי גם בישראל. כדי לאכוף את פסק הדין יש לקיים הליך מוקדם שמהותו קליטת פסק הדין לפי החוקים המקומיים הנהוגים בארצנו. באופן עקרוני כל עוד פסק הדין הוא בר אכיפה לפי החוקים הישראליים, ניתן באופן חוקי בהתאם לתקנות המדינה בה נפסק, אינו ניתן עוד לערעור ואינו סותר את תקנות הציבור הישראליות, ישנה אפשרות לאכוף אותו גם בישראל. עם זאת, התהליך המשפטי שכרוך באכיפת פסק הדין מצריך התמחות מיוחדת בתחום אכיפת פסקי חוץ.

עד שהוקם פורטל iLaw, איתור עורכי דין המתמחים באכיפת פסקי חוץ לא הייתה משימה קלה כלל וכלל. כדי להקל עליכם את מלאכת החיפוש ריכזנו במיוחד עבורכם את אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום תחת הקטגוריה עורכי דין – אכיפת פסקי חוץ.  

כל אנשי המקצוע שמופיעים בקטגורית עורכי דין – אכיפת פסקי חוץ ישמחו לענות על כל שאלותיכם ואף לייצג אתכם מול המערכות המשפטיות השונות באופן מקצועי וענייני. יש לציין כי הייעוץ הראשוני דרך האתר נעשה ללא תשלום וללא כל התחייבות. 

קרא עוד
  • רשימת עו"ד אכיפת פסקי חוץ
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד אכיפת פסקי חוץ

הודעות אחרונות בפורומים