סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד איתן גליק

איתן גליק
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: התדהר 17
 הצג טלפון
עיר: רעננה
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עורך דין המתמחה בדיני נזיקין, עבודה ומקרקעין.

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,ביטוח לאומי,לשון הרע,בית הדין לעבודה,התפטרות,פיצויי פיטורין

אודות

עו"ד איתן גליק, בעל תואר במשפטים , בוגר הטכניון בהנדסת מערכות מידע וכן בעל תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת ניו-יורק,  משרדו של עו"ד גליק מציע את שירותיו תוך התמקדות בדיני נזיקין, בדיני ביטוח, דיני עבודה, משפט מסחרי, דיני מקרקעין וכן גם בתחום התכנון והבניה. במסגרת עבודתו זו עובד עו"ד גליק מול לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים ומלווה אותם ליווי מקצועי צמוד לאורך כל הדרך.
 
לקוחותיו של עו"ד איתן גליק פרוסים בכל רחבי הארץ. הוא מטפל במגוון רחב מאד של תיקים, חוזים, גישורים, בוררויות, וליטיגציה אזרחית. . במהלך השנים צבר עו"ד גליק ניסיון רב במסגרת עבודתו כמנהל בכיר מאד וכחבר הנהלה בחברות מובילות במשק, כמו עלית, תבל שידורי כבלים, יפאורה תבורי ועוד.  
 
משרד עורכי הדין, שבבעלותו של עו"ד גליק, מציע שירותים משפטיים בתחום הנזיקין, בתחום הביטוח, בתחום דיני עבודה, מקרקעין וכן גם בתחום המסחרי. שירותיו השונים של משרד עורכי דין זה מאפשרים ללקוחותיו הרבים  לקבל פתרון נקודתי וסיוע משפטי ברמה גבוהה, בזכות ניסיונו הרב של עו"ד גליק וניסיונה של שותפתו עו"ד ואדריכלית רחלה אלוביק.
 
המשרד, שממוקם ברחוב התדהר שברעננה, מלווה את הלקוח החל משלב הפנייה הראשוני, שלב הייעוץ המשפטי ומציע גם ייצוג ברמה גבוהה מול מערכות שונות, לרבות מול בית המשפט וגורמים נוספים אחרים.  
 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: