סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד איתי בוחניק

איתי בוחניק
איזור: חיפה
טלפון: הצג טלפון
כתובת: פיקדון 1, חיפה
 
עיר: חיפה
פקס: 077-7994060
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בחיפה המציע שירותים בתחום המשפט האזרחי. דיני נזיקין, הוצאה לפועל, צוואות וירושות.

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,נזקי רכוש,ביטוח לאומי,הוצל"פ

אודות

עו"ד איתי בוחניק, בעל משרד עורכי דין בחיפה, הינו בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) וחבר בלשכת עורכי הדין מאז שנת2011. עו"ד בוחניק מציע את שירותיו בתחום המשפט האזרחי מהיבטיו השונים, לרבות דיני נזיקין, הוצאה לפועל, צוואות וירושות, וליטיגציה אזרחית.

 

עו"ד בוחניק מאמין במתן שירות אישי ובליווי מקצועי צמוד. וככזה מציע ללקוחותיו הזקוקים לסיוע או לייעוץ משפטי פתרונות ברמה גבוהה, תוך התייחסות לצרכיהם השונים.

 

עו"ד איתי בוחניק מעניק ייעוץ משפטי וגם סיוע, כנדרש, תוך מתן ייצוג בבתי המשפט השונים במידת הצורך, עו"ד איתי בוחניקמלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך החל מפנייתם הראשונה.

 

משרדו של עו"ד איתי בוחניק מציע פתרונות משפטיים שונים, ומקפיד על רמה מקצועית ברמה גבוהה, על אמינות, דיסקרטיות כמובן וגם מסירות וזמינות רבה ללקוחותיו. המשרד פועל רבות למען הלקוחות בתחום המשפט האזרחי, הן במקרים הקשורים לפשיטות רגל ולהוצאה לפועל והן במקרים הקשורים לדיני נזיקין בין היתר, תאונות דרכים, תאונות עבודה ועוד.

 

בהיותו מבין את מידת מורכבותם של הדינים, בהם הוא עוסק, מציע עו"ד בוחניק, במסגרת עבודתו במשרד ומול לקוחותיו השונים, פתרונות נקודתיים, ובעיקר יצירתיים, על מנת להתמודד נכון עם כל מקרה, ובעיקר להציע לו את המענה הרלוונטי עבורו.

 

המשרד זמין ללקוחות ומזמין כל אחד לפנות אליו במידה וזקוק לייעוץ או לסיוע המשפטי בתחום זה. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: