סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אירנה פיין

אירנה פיין
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: אחד העם 1
 
עיר: רחובות
פקס:
1 2 3 4 5 
1 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין העוסק בייעוץ וייצוג בתחום עבירות צבאיות וכמו כן המשרד מספק שירותי נוטריון

תחומי עיסוק:
משפט צבאי פלילי,עורך דין צבאי,רישום פלילי

אודות

עו"ד אירנה פיין, בעלת תואר ראשון ותואר שני במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 1990, מציעה את שירותיה כעורכת דין במסגרת עבירות צבאיות מסוגים שונים ומלווה את לקוחותיה אל מול מערכות שונות, לרבות בתי הדין הצבאיים, וכן שירותי נוטריון בשפות: עברית, אנגלית, רוסית, אוקראינית, צרפתית, ספרדית ורומנית, דהיינו: צוואות (завещания), הסכמי ממון בין בני הזוג(брачные договоры), יפויי כוח(доверенности), תרגומי מסמכים (нотариальные переводы)ושירותי אפוסטיל(апостиль).
 

עו"ד פיין, ששימשה במשך שנים רבות כרב סרן בפרקליטות הצבאית ומחברת הספר "המשפט הפלילי בצה"ל", הינה בעלת ניסיון רב בתחום זה. במסגרת עבודתה היא מטפלת במגוון רחב מאד של תיקים הקשורים לעבירות צבאיות שונות, כמו עריקות והשתמטות (כולל הסדרי מעמד לעריקי חו"ל), סחר בנשק, גניבת נשק או רכוש, סחר בסמים וגם שימוש בסמים, הטרדות מיניות, עבירות תנועה ועוד.
 

בתהליך עבודתה מציעה עו"ד פיין, פתרונות משפטיים שונים, העוזרים ללקוחותיה להימנע ממעצרים, מהרשעות וגם מרישום פלילי. עו"ד אירנה פיין נוהגת למצות את כל האפשרויות הקיימות על מנת לסייע ללקוחותיה להתמודד עם מצבים שאינם פשוטים, ועושה כמיטב יכולתו, ובמידה ואכן אפשרי, לקדם את מחיקת הרישום הפלילי, שעשוי להותיר כתם לכל החיים.
 

משרדה של עו"ד פיין, הממוקם ברחובות, המשרד מציע רמת מקצועיות גבוהה, יחס אישי, שקיפות מלאה ומענה נקודתי. המשרד מלווה את לקוחותיו כבר מהשלב הראשון של התהליך, ובמסגרת הייעוץ המשפטי המקדים שניתן ללקוח. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: