סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אירית רוזנבלום

אירית רוזנבלום
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: טיומקין 16
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עורכת דין המתמחה בדיני משפחה

תחומי עיסוק:
הורות משותפת,הסכם גירושין,הסכם ממון,ירושה,ידועים בציבור,צוואה

אודות

עו"ד אירית רוזנבלום עוסקת כבר למעלה מעשרים וחמש שנה בתחום דיני המשפחה. עו"ד רוזנבלום ידועה ומפורסמת בשל הפעילויות הנרחבות שלה שנועדו לשם העלאת המודעות להכרה בכך שדיני המשפחה הם חלק בלתי נפרד ואינטגראלי מדיני זכויות האדם. כך למשל היא מובילה את המאבק להכרה בנישואין אזרחיים כנישואין לכל דבר, וסייעה לאלפי זוגות למסד את האהבה שלהם חרף הקשיים (כהן וגרושה, זוגות חד מיניים ועוד). 
 
רבים לא יודעים זאת, אך עו"ד רוזבלום היא זו שהובילה בין היתר גם להקמתה של ועדה מיוחדת ששינתה את ההנחיות של המוסד לביטוח לאומי ושבעקבותיה כיום מכיר המוסד בבני זוג מאותו המין כבעלי זכויות שוות לבני זוג ממין שונה. 
 
השפעה מרחיקת לכת על החברה ומערכת המשפט
 
העיתון דה מרקר בחר בעו"ד רוזנבלום לככב ברשימת ארבעים הנשים המשפיעות ביותר על החברה הישראלית בשנת 2007. שנה לאחר מכן היא נכנסה לרשימת חמישים הנשים המשפיעות בארץ שערך העיתון ליידי גלובס, בשנת 2009 קבלה את הפרס היוקרתי ביותר בתחום המשפט (INNOVACTION) על חדשנות ופריצת דרך משפטית וכך הלאה והלאה.
 
מדי שנה היא מביאה לעולם תפיסה חדשה ופורצת דרך, מצליחה לשנות את המוסכמות, להוביל לתקדימים משפטיים היסטוריים, להביא לצדק של ממש ולשנות את חייהם של אלפים ועשרות אלפים לטובה. היא מרצה מאוד מבוקשת בפקולטות המובילות בישראל לעבודה סוציאלית, סוציולוגיה ומשפטים כמובן. 
 
במידה ואתם זקוקים לסיוע משפטי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בכל האספקטים השונים הקשורים לדיני משפחה, אם אתם מרגישים שנעשה לכם עוול והגיעה העת להעמיד דברים על דיוקם ולהוציא את הצדק לאור, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד אירית רוזנבלום ולקבל מענה מהיר, קשוב, ממוקד ומקצועי. 
 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: