סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אירית עמיר ציונית

אירית עמיר ציונית
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: עין הקורא 10
 הצג טלפון
פקס: 037364207
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

שותפה במשרד עורכי דין העוסקת בתחום המעמד האישי, דיני משפחה וירושה.

תחומי עיסוק:
בית דין רבני,בית משפט משפחה,גירושין,ירושה,עיזבון,צוואה

אודות

עו"ד אירית עמיר ציונית, בעלת תואר במשפטים LLB בהצטיינות דיקאן מטעם המכללה האקדמית נתניה, וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 2001, מציעה את שירותיה כעו"ד בתחום המעמד האישי, בדיני משפחה וירושה. את התמחותה עברה בלשכתו של השופט שאול שוחט בשנת 2000 . עו"ד עמיר ציונית מלווה את לקוחותיה כבר משלב הייעוץ הראשוני ומשתפת אותם בכל ההליכים המשפטיים על מנת להציע שקיפות מלאה ומקצועיות ברמה גבוהה.
 

עו"ד אירית עמיר ציונית הינה בעלת ניסיון רב בתחום דיני משפחה וירושה, בזכות ליווי לקוחותיה וייצוגם אל מול המערכות השונות, לרבות בתי המשפט בארץ ובתי הדין הרבניים. בנוסף היא משמשת גם כמגשרת מוסמכת, מטעם לשכת עורכי הדין, ועוזרת לזוגות רבים המתמודדים עם גירושין או פרידה לעבור את התהליך טוב ונכון יותר.
 

את משרדה, מנהלת עו"ד אירית עמיר ציונית יחד עם עו"ד אריה אטיאס, שופט בדימוס, העוסק בתחום דיני המקרקעין ומשמש לצד תפקידו כעורך דין גם כבורר. משרד עורכי הדין של השניים, הממוקם ב"מגדל היובל" במרכז ראשון לציון, מציע מענה משפטי נקודתי לכל לקוח ולקוח וליווי ברמה גבוהה מאד.
 

בזכות ניסיונה הרב של עו"ד אירית עמיר ציונית בניהול תיקי גירושין, וכן גם ניהול תיקי עיזבונות, הנחשבים למורכבים מאד, מתמודדת ובהצלחה רבה אל מול תיקים שונים, הקשורים לתחומים אלה. מבין התיקים המטופלים במשרד אפשר למצוא תיקים רבים הקשורים למעמד אישי, עיזבונות, משמורת ילדים ועוד.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: