סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד איציק זוהר

איציק זוהר
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הרדוף 17 כפר יונה
 הצג טלפון
פקס: 09-9696965
1 2 3 4 5 
1 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בנתניה העוסק בדיני מקרקעין, הוצאה לפועל וביטוח לאומי

תחומי עיסוק:
ביטוח לאומי,חוזה מקרקעין,חוזי בניה,עסקאות פינוי בינוי,תמ"א 38

אודות

עו"ד איציק זוהר, בעל תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010, מציע ייעוץ וסיוע משפטי לכלל לקוחותיו בתחום המקרקעין והנדל"ן והביטוח הלאומי וכן בתחום הליטיגציה האזרחית והמסחרית, עריכת הסכמים ופשיטות רגל.

 עו"ד איציק זוהר, שעבר את מבחני ההסמכה בציון גבוה מאד, שימש בעברו כעוזר הוראה באוניברסיטה ובמכללה מוכרות, ורכש ידע רב בתחום במסגרת השתלמויות רבות.
 

עו"ד זוהר מאמין בשקיפות מלאה ובמקצוענות .במסגרת עבודתו, הוא מציע מענה נקודתי לכל לקוח ולקוח וליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך.
 

משרדו של עו"ד איציק זוהר, הממוקם בנתניה, מעמיד לרשות לקוחותיו ייעוץ משפטי ראשוני כדי לבחון את הדרכים השונות שבהן כדאי לפעול ואת המצב המשפטי המדובר. כל זאת, תוך הצגת הסיכונים והסיכויים הקשורים לתביעה או לעסקה ו/או לכל ההתנהלות המשפטית הכרוכה בטיפול עצמו.
 

התיקים השונים, שבהם מטפל משרדו של עו"ד איציק זוהר, קשורים לעסקאות מכר, יצוג של דיירים ו/או יזמים בפרויקטים של בניה, תמ''א 38, פינוי בינוי, תביעות חברות ביטוח שונות, לעריכתם של הסכמים או מסמכים מסוגים שונים, להוצאה לפועל, לביטוח לאומי, לבתי משפט ולנדל"ן ולמקרקעין ועוד. הטיפול בכל אחד מתיקים אלה משלב בדיקה קפדנית מאד של העובדות הקשורות לתיק וזאת תוך הערכת סיכוייו של הלקוח להצליח במבוקשו. בנוסף, נבדקים מסמכים, כתבים והסכמים הרלוונטיים לכך גם כן, וזאת כדי להציע טיפול משפטי מקיף ומקצועי.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: