סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אילה זר

אילה זר
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: דיזינגוף 50
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלת משרד עורכי דין המתמחה במגוון נושאים: אזרחי-מסחרי, פלילי, ודיני משפחה לרבות בגירושין בהסכמה

תחומי עיסוק:
הסכם גירושין,גישור משפחה

אודות

עו"ד אילה זר, מציעה שירותי עריכת דין וגישור בתחום המשפט האזרחי, הפלילי והמסחרי, והינה לטיגטורית מנוסה. עו"ד זר היא בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר ראשון במשפטים מטעם המכללה האקדמית למשפטים קריית אונו, והיא חברה בלשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 2010. עו"ד זר פועלת למען לקוחותיה במסגרת התמחותה כמגשרת, בוררת ועורכת דין על מנת להציע את המענה הנקודתי המתאים.
 
את דרכה המקצועית החלה עו"ד אילה זר במשרד עורכי דין מוביל, שם עסקה בניהולו השוטף של המשרד וניהול מערך הלקוחות והתיקים המשפטיים השונים. בהמשך השתלבה כמזכירת שר בלשכת שר התשתיות דאז, אריאל שרון, ואחר כך המשיכה בתפקידה מול משרדי עורכי דין נוספים הן במסגרת ניהול המשרד ותפקידי אדמיניסטרציה שונים במשך עשרים שנה. 
 
בשנת 2008, לאחר לימודיה, השתלבה במסגרתה התמחותה במשרד עורך הדין דב ארבל ולאחר מכן החלה את עבודתה העצמאית במסגרת ייצוג לקוחות בתחומי המשפט השונים, הן מול רשויות החוק ובעיקר לטיגציה בערכאות השונות.
 
עו"ד זר משמשת כסגנית יו"ר ועדת בוררות וגישור של מחוז תל אביב., ולאורך השנים משתתפת בפרויקטים התנדבותיים שונים כמו פרויקט "שכר מצווה". כל אלה מאפשרים לה לצבור ניסיון מקצועי רב ויכולות שונות הנדרשות במסגרת תפקידה. 
משרדה של עו"ד זר מציע סיוע משפטי מקצועי במסגרת תיקים משפטיים מסחריים וחוזיים והן שירותי ייעוץ משפטי בתחומים נוספים. המשרד מייצג את לקוחותיו מול המערכות השונות, לרבות בית המשפט וההוצאה לפועל. לצד כל זה, מציע משרדה של עו"ד זר גם שירותי גישור ובוררות.
 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: