סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד איגי בקרמן

איגי בקרמן
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: המסגר 6 ת"א
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול העוסק בתחום המשפט האזרחי מסחרי, לרבות בתחום ההוצאה לפעול ודיני משפחה.

תחומי עיסוק:
איחוד תיקים,איתור חייבים,גביית חובות,דיני שטרות,הגבלת רישיון הנהיגה ,הוצל"פ,הסדר חובות,הקפאת הליכים,חובות,חקירת יכולת,טענת פרעתי,ייצוג זוכים,כינוס נכסים,מוגבל באמצעים,עיכוב יציאה מהארץ,עיקול מטלטלין,עיקולים,ערבויות,פסק דין הצהרתי,פשיטת רגל,צו מאסר,צו תשלומים

אודות

עו"ד איגי בקרמן עוסק בתחום ההוצאה לפועל, ובכלל זה ייצוג זוכים וחייבים, חדלות פירעון (פשיטת רגל) והסדרי נושים. הניסיון הרב שצבר עו"ד בקרמן בתחום ההוצאה לפועל, מאפשר לו למצוא פתרונות יצירתיים וחדשניים למגוון של מצבים שונים, ולסייע ללקוחותיו בקבלת התוצאות וההכרעות הטובות ביותר למצבם הייחודי, מתוך הבנה כי כל מקרה עומד לגופו ודורש אופן פעולה שונה ואינדבידואלי, המותאם ספציפית אליו.

     

עו"ד בקרמן מקפיד על תיאום ציפיות מלא אל מול הלקוח טרם החתימה על הסכם הייצוג, מתוך יושרה אישית ואכפתיות כלפי כל לקוחותיו. בין היתר, דואג עו"ד בקרמן לערב ולשתף את הלקוח בכל שלב ושלב בתהליך, תוך הקפדה יתרה על התנהלות מסורה ושירותית, כאשר הכלל המנחה אותו תמיד הוא לשפר את מצבו של הלקוח ולסייע לו ככל הניתן.

      

מעבר לפעילותו המשפטית השוטפת, מתנדב עו"ד בקרמן בפנימיות לנוער בסיכון וכותב טורים בתחומים שונים מעולם המשפט, מתוך מסירות, אכפתיות ורצון אמיתיים לסייע לסביבתו ככל הניתן – כאשר כך הוא גם נוהג עבור כל לקוח ולקוח המבקש את הסיוע שלו בתחום המשפטי.

         

לעו"ד בקרמן משרד עו"ד עצמאי יחד עם שותפו, עו"ד אביב סטרול (בקרמן-סטרול), הממוקם בבניין ההוצאה לפועל בתל אביב בצמוד לדלת הכניסה (רחוב המסגר 6, קומת כניסה) – עניין המאפשר למשרד להתנהל באופן מהיר ויעיל במיוחד בעניינים הנוגעים לתחום זה. מעבר לתחום ההוצאה לפועל, עוסק המשרד גם בתחומים שלדיני משפחה ובתחומי המשפט האזרחי והמסחרי, ובכלל זה דיני נזיקין, דיני עבודה, דיני חוזים, צוואות וירושות, מקרקעין, לטיגציה אזרחית, ביטוח לאומי ודיני חברות. המשרד בכלל ועו"ד בקרמן בפרט, מקפידים על יחס אישי וליווי הלקוח בתהליך, מתוך הבנה כי התנהלות זו תאפשר את השגת התוצאות הטובות ביותר בכל תחום בו הם עוסקים.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: