סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אחז אגם

אחז אגם
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: מגדל עזריאלי המשולש, קומה 36, דרך מנחם בגין 132
 
פקס: 077-5430506
1 2 3 4 5 
6 חוות דעת
הוסף חוות דעת

ייצוג מעסיקים ועובדים בתחום דיני העבודה

תחומי עיסוק:
דמי הבראה,הטרדה מינית בעבודה,הסכם קיבוצי,זכויות עובדים,חוזה עבודה,נשים בהריון

לקוחות ממליצים - עו"ד אחז אגם

ציון:
אביה טובול
1 2 3 4 5 

24.02.2015

אל עו"ד אחז אגם הגעתי בעקבות המלצה של חברים. מהר מאוד הצלחתי להבין כי מדובר באיש מקצוע רציני, אשר מצד אחד מנהל מלחמה עיקשת עם הצד השני ומצד השני יודע להיות סבלני ומבין לדרישותינו, שלא תמיד קלות.

ג'ני קרביץ
1 2 3 4 5 

08.02.2013

כשחיפשתי עורך דין חיפשתי שילוב של כריזמה ורהיטות באישיות שלו שייצג אותי נאמנה במשפט ויביא לתוצאות לצד היותו איש נוח שאוכל להרגיש בנוח בכל הנוגע לנושאים הרגישים של התביעה. אחז אגם מייצג אותי בשתי תביעות, מזה כמה חודשים, ובזמן הזה הכרתי אדם ישר והגון שמסתכל על כולם בגובה העיניים, עם הרבה סבלנו והבנה, נותן את כל כולו, תמיד זמין לפניות ובקשות מיוחדות, בלי שמץ של אגו אבל עם הרבה ביטחון עצמי, המון ידע וכושר ביטוי יוצא מן הכלל. הגעתי לאגם ללא המלצות, בחרתי אותו על בסיס תחושת בטן ולאורך זמן נוכחתי לדעת שלא טעיתי. מקווה שלא אזדקק יותר לשירותיו, אבל למקרה שכן אני יודעת שיש מאחורי נמר חברבורות (ממש כמו בפוסטר שהוא קיבל מאחד מלקוחותיו...) שבכל רגע מוכן ודרוך להגן על זכויותיי.

עידית בן פרלס
1 2 3 4 5 

06.02.2013

כשאתה מחפש עורך דין אתה מחפש מישהו שקודם כל ייתן לך גב, שייתן לך תמונת מצב אמיתית, שיהיה לוחמני, שיהיה שם בשבילך.
עורך דין טוב יודע לזהות את המצב הרגיש שאליו נקלעת ויודע להוביל באינטליגנציה רגשית, מקצוענות ולפני ואחרי הכול להיות בן אדם!
עורך דין טוב בוחרים מתוקף ההוכחה- וה אחז!
ממליצה בחום על השירות, ההגינות ועל היושרה!

דבי מן
1 2 3 4 5 

01.02.2013

לעו"ד אחז אגם הגעתי בעקבות המלצה מחברה שגם היא עו"ד תותחית בתחומה, מה שכבר נתן לי תחושה שאני בידיים טובות. כל אחד שמגיע לעו"ד ממקום רגיש של תחושת עוול שנעשתה לו, יודע עד כמה חשובה ההרגשה הזו שמטפלים בנו במסירות, שאנחנו לא צריכים לנדנד כדי לדעת מה ההתפתחויות החדשות בתהליכים, להיות בקשר עם אדם אחד אמפתי שמדבר אלינו בגובה העיניים ובשפה ברורה בלי התנשאות - וזה מה שקיבלתי כאן. על כל התפתחות אני מקבלת ישר הודעה, עם המון אכפתיות ורגישות למה שאני רוצה להשיג ומבלי להפעיל לחץ לעשות צעדים שאני לא שלמה איתם (ונתקלתי בעורכי דין כאלו בעברי). עו"ד אחז אגם מיידע אותי על כל התפתחות בצורה ברורה, מציג בפני את האפשרויות ונותן לי להחליט מה הצעד הבא. השקט הנפשי הזה שאני מטופלת במקצועיות ואכפתיות, תוך רגישות למי שאני ולמניעים שעומדים מאחורי התביעה - זה שווה הכל! ממליצה לכל מי שמתלבט/ת לבחור בעו"ד אחז אגם שהוא לפני הכל בן אדם!

שלמה גונן
1 2 3 4 5 

01.02.2013

שלום לכל מי שמחפש עו"ד, חשוב לי לצין לפני שלא היתה לי היכרות מוקדמת עם עו"ד אחז אגם , הקשר הראשוני נוצר באמצעות המלצות רבות שקבלתי ממכרים, אגב, בקשר לסוגייה לא פשוטה של דיני עבודה וקניין רוחני - אני רואה לעצמי זכות וחובה נעימה להודות לאחז על טיפול מקצועי וענייני, גישה נעימה, זמינות, אמינות ושקיפות מלאה - קיבלתי יחס ששינה את דעתי על כל מה שקשור לעורכי דין וראיתי שיש גם רמה אחרת כמו זו של אחז, ולכן אני ממליץ בחום לכל מי שמחפש עו"ד לדיני עבודה..
תודה על טיפול ענייני ומסור.

אלה גביש
1 2 3 4 5 

01.02.2013

עו"ד אחז אגם מייצג אותי בתביעה משפטית לצורך קבלת פיצויים ממקום העבודה הקודם שלי, ראוי לציין כי אחז הינו אדם מקצועי, אמין וישר -תדה

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: