סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין אזרחות רומנית בכפר סבא (2)

מעוניינים להוציא דרכון רומני ולא יודעים מאיפה להתחיל? שמעתם יותר מדי סיפורים על אזרחים ישראליים שהרימו ידיים לנוכח הבירוקרטיה הרומנית המפורסמת? מעוניינים להגר לרומניה בעקבות אהבת אמת? מחפשים עורכי דין להליכי אזרחות רומנית?

רומניה נכון לכתיבת שורות אלו היא המדינה האחרונה שהצטרפה לאיחוד האירופאי אי שם בשנת 2007. מרגע קבלתה לאיחוד, הפופולאריות של הדרכון הרומני נמצאת בעלייה מתמדת. בעלות על דרכון רומני מאפשרת מגורים כמעט בכל מדינות אירופה, מעבר חופשי בין המדינות, הנאה מהטבות מס, מלגות לימוד נדיבות, תעסוקה באופן חוקי בכל מדינות האיחוד ועוד. עם זאת, לא הכל צבעוני ויפה והדרך לדרכון הרומני אינה פשוטה כלל וכלל.

הדרך היחידה לקצר את התהליכים הבירוקרטיים המתישים ולעבור את המסע בדרך המהירה והקלה ביותר היא להיעזר בשירותים מקצועיים של עורכי דין להליכי אזרחות רומנית. בדף הזה תוכלו להתייעץ עם עורכי דין המתמחים בתחום האזרחות הרומנית ובקיאים בכל רזי חוקי ההגירה והזכאות לדרכון הרומני. אתם מוזמנים ליצור קשר עם כל אחד מאנשי המקצוע שמופיעים כאן באופן אישי או פשוט להעלות את השאלות שלכם בפורום המקצועי באתר. 

קרא עוד
 • רשימת עו"ד אזרחות רומנית
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד אזרחות רומנית

  צור קשר עם עורכי דין בתחום אזרחות רומנית

 • סיון ריגר בריל

  סיון ריגר בריל, עו"ד

  כל אחד מלקוחות המשרד נהנה מיחס אישי ומיוחד ומענה מלא 24/7 לכל שאלותיו, תוך שקיפות מלאה ושיתוף הלקוח בכל השיקולים והערכות המקצועיות בתיק.

  תחומי עיסוק: חוזה מקרקעין,עסקאות פינוי בינוי,קניית דירה,רישום בטאבו,אזרחות רומנית

 • ניר לנקר

  ניר לנקר, עו"ד

  משרד עו"ד ונוטריון לנקר ירדני

  תחומי עיסוק: אזרחות אוסטרית,אזרחות גרמנית,אזרחות ישראלית,אזרחות רומנית

הודעות אחרונות בפורומים