סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין אזרחות צ'כית (0)

גיליתם לאחרונה שאתם זכאים על פי חוק לקבלת דרכון צ'כי? ביקרתם במדינה במסגרת מסע שורשים, התאהבתם ואתם מעוניינים להפוך לאזרחים מן השורה מתוקף המוצא המשפחתי שלכם? מחפשים עורכי דין שמתמחים בהליכי ההוצאה של אזרחות צ'כית ולא מוצאים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה?

צ'כיה הצטרפה לאיחוד האירופאי בשנת 2004 ומאז כמות הבקשות של אזרחים ישראליים לקבלת אזרחות במדינה נמצאת בעלייה מתמדת. עם זאת, ההליכים הבירוקרטיים הכרוכים בהוצאת הדרכון הנכסף עלולים להימשך שנים רבות ולגרור הוצאות רבות של כסף. מדובר בין היתר על המצאת מסמכים ישנים רבים, מענה על שאלונים, איתור של תעודות עתיקות פחות ויותר וכמובן שתרגום של כל הניירת לצ'כית וחתימה של נוטריון על כל מסמך ומסמך. ליווי צמוד של עורך דין שמתמחה ספציפית בתחום של הוצאת דרכון צ'כי יכול לקצר באופן משמעותי את התהליך, להסיר מכם עול כבד של בירוקרטיה מתישה ולהניח בידכם את הדרכון תוך חודשים ספורים בלבד.

בקטגוריה עורכי דין אזרחות צ'כית תמצאו אך ורק עורכי דין בעלי וותק רב בהתנהלות מול רשויות ההגירה והשגרירות הצ'כית בישראל. כל שעליכם לעשות הוא רק להיכנס לדף עורכי דין אזרחות צ'כית , לעבור על הפרופילים האישיים שלהם, ולבחור את איש המקצוע המתאים לכם ביותר.

קרא עוד
  • רשימת עו"ד אזרחות צ'כית
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד אזרחות צ'כית