סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין אזרחות צרפתית באשדוד (0)

האם אתם ילדים להורים בעלי אזרחות צרפתית? האם נולדתם בצרפת או באלג'יר להורה שאף הוא נולד באחת מהמדינות האלו? האם אתם נמצאים בתהליכי איתור של עורכי דין המתמחים בתחום של אזרחות צרפתית וכל החיפושים מעלים חרס?

ברוכים הבאים לקטגורית עורכי דין אזרחות צרפתית. כפי שאתם יודעים, צרפת נמנית עם המדינות שייסדו את האיחוד האירופאי ונחשבת לאחת המדינות המובילות בארגון. לרוע המזל, גם אם אתם זכאים מבחינה חוקית לקבל דרכון צרפתי, הדרך שעליכם לעבור אינה פשוטה כלל וכלל. למעשה בית המשפט לענייני אזרחות שמסדיר את הדרכונים הצרפתיים שמוענקים לאזרחים ישראליים נחשב לקשוח ביותר בתחום האזרחות הצרפתית. אי לכך, לעתים קרובות ישראלים רבים מוצאים את עצמם מותשים אל מול המערך הבירוקרטי הסבוך שעליהם לעמוד מולו ומתייאשים.

איתור של עורכי דין שמתמחים בתחום היה עניין מסובך למדי עד לאחרונה. פורטל iLaw הוקם במטרה לקשר בין אזרחים בדיוק כמוכם שמעוניינים לממש את הזכויות החוקיות שלהם לבין עורכי דין מומחים בתחומם. בקטגורית עורכי דין אזרחות צרפתית אתם מוזמנים להביט בפרופילים השונים שקיבצנו עבורכם ולהתחיל את המסע שלכם לאזרחות צרפתית עוד היום. אתם יכולים להעלות שאלות משפטיות לפורום המקצועי בדף, לפנות באופן אישי למשרדים השונים ולקרוא אודות התהליך. 

קרא עוד
  • רשימת עו"ד אזרחות צרפתית
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד אזרחות צרפתית