סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין אזרחות איטלקית (0)

האם אתם יוצאי לוב? נתקלים בקשיים בהוצאת דרכון איטלקי למרות שאתם חיים באיטליה כבר למעלה מחמש שנים ונשואים לאזרח או אזרחית איטלקיים? מחפשים עורך דין שיסייע לכם להגשים חלום, לממש את הזכויות המגיעות לכם לפי החוק האיטלקי ולהפוך לאזרחים אירופאיים מן השורה?

ברוכים הבאים לקטגורית עורכי דין איטליה. הליך הנפקת דרכון ואזרחות איטלקית משתנה בהתאם לבקשות השונות. עם זאת, בכל המקרים באשר הם יש להגיש בקשה מסודרת ומפורטת לשגרירות הצרפתית, לכתוב מסמך הצהרת כוונות, לעמוד בתנאים השונים, להמציא מסמכים רבים (מתורגמים לצרפתית וחתומים על ידי נוטריון) ועוד. כך למשל במידה וגבר כלשהו נשוי לאישה בעלת אזרחות צרפתית, עליו להוכיח כי הוא מתגורר באיטליה במשך למעלה מחמש שנים, להמציא תעודת יושר, להציג את תעודת הנישואין ומסמכים נוספים ולקוות לטוב.

על מנת שתוכלו לאתר את איש המקצוע שיסייע לכם להשיג את הדרכון הנכסף הקמנו באתר המקצועי iLaw את הקטגוריה עורכי דין איטליה. כאן מרוכזים הפרופילים המקצועיים של עורכי דין שמתמחים בתהליכים של הנפקת דרכון וקבלת אזרחות איטלקית. לאחר שתבחרו את איש המקצוע המתאים ביותר ללוות אתכם לאורך התהליך, איטליה תהיה קרובה מתמיד.

 
קרא עוד
  • רשימת עו"ד אזרחות איטלקית
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד אזרחות איטלקית

הודעות אחרונות בפורומים