סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אורנית נווה

אורנית נווה
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: ת.ד. 9468
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין דיני מקרקעין ותחומים אזרחיים שונים (צוואות, עיזבון, חוזים וכו')

תחומי עיסוק:
חוזה מקרקעין,עסקאות פינוי בינוי,עסקאות קומבינציה,שינוי ייעוד,תמ"א 38

אודות

עו''ד אורנית נווה חברה בלשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 2007. היא בעלת תואר ראשון במשפטים (L.L.B), וכן תעודת מגשרת מוסמכת מטעמו של המוסד הארצי לגישור.

 

עו''ד אורנית נווה, אשר החלה את הקריירה שלה במשרד עורכי הדין נטוביץ יצחק ושות', מתמחה בעיקר בתחום המקרקעין והנדל''ן. בין הנושאים בהם היא עוסקת, ניתן למנות עריכת חוזים והסכמי מכירה של נכסים, ייצוג בתחומים אזרחיים שונים (חוזים, צוואות, עיזבון וכן הלאה), פעילות אל מול רשויות ההוצאה לפועל וכדומה. עו''ד נווה גם פועלת בהתנדבות אל מול רשויות המדינה השונות, וזאת באמצעות הגשת בג''צים במקרים בהם זכויותיו הבסיסיות של האזרח נפגעות.

 

משרד עורכי הדין של אורנית נווה פועל בתחומים מגוונים ומתמחה בעריכת הסכמים מכל סוג, וכן בניהול משא ומתן מול יזמי נדל''ן שונים, קבלנים, דיירים ועוד. המשרד מלווה פרוייקטים המשתייכים לכל אחד מהיבטי הנדל''ן: פינוי בינוי, תמ''א 38 וכן הלאה. המשרד מסייע גם בנושאים חשובים אחרים, דוגמת עריכת צוואות, ניהול של תיקי עיזבון, תחום התעבורה וכמו כן, הוא פועל אל מול הרשויות המקומיות השונות.

 

אחד המאפיינים המייחדים את המשרד הוא היחס האישי והליווי המוענק ללקוחותיו לכל אורך הדרך: החל משלב תכנון האסטרטגיה, דרך הייצוג בבתי המשפט (ליטיגציה) ועד לעריכת הסכמים סופיים. ככלל, גישתו של המשרד היא לחתור ככל האפשר לפתרון מקרים באמצעות משא ומתן, מה שהופך את התהליך כולו לפשוט הרבה יותר.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: