סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אורי ברעם

אורי ברעם
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: וולמן 6, תל אביב
 
פקס: 03-7449488
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

מייצג תיקים מורכבים בתחום הליטיגציה, סיוע וייצוג משפטי מקצועי מקצועי בתחום רכישות, קניין, מיזוגים ומשפט מסחרי.

תחומי עיסוק:
בית משפט מחוזי,בית משפט שלום,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי

אודות

עו"ד אורי ברעם, בשלבי כתיבת  דוקטורט בהגבלים עסקיים ובעל תואר ראשון בכלכלה (B.A) ובמשפטים (LLB) ותואר שני במשפטים (LLM) מטעם אוניברסיטת תל אביב, מציע את שירותיו כעו"ד תוך התמקדות בתחום המסחרי והאזרחי, עם התמחות בדיני הגבלים עסקיים.

 

עו"ד אורי ברעם, חבר לשכת עורכי הדין ובעל רישיון לעסוק בתחום משנת 1997, מייצג את לקוחותיו בתיקים מורכבים בתחום הליטיגציה וכן מציע סיוע וייצוג משפטי מקצועי ללקוחותיו העסקיים בתחום של מיזוגים, רכישות, קניין וגם משפט מסחרי.

 

במשך השנים פעל עו"ד ברעם, במסגרת עבודתו, הן בסקטור הפרטי והן בסקטור הציבורי ורכש ניסיון משפטי רב במחלקה המשפטית ברשות ההגבלים העסקיים. במסגרת זו היה אחראי על תיקים שונים בתחומי הבנקאות, שוק ההון, ביטוח, כרטיסי אשראי, איגודים מקצועיים ועוד. בהמשך רכש עו"ד ברעם ניסיון נוסף בתחום המשפט המסחרי אזרחי, תוך התייחסות לנושאים הקשורים בו, כמו הגבלים עסקיים,  קניין, חוזים, דיני עבודה, דיני חברות וגם משפט מנהלי.

 

המשרד, שבבעלותו של עו"ד ברעם, מייצג את לקוחותיו תוך שימוש בניסיון ובידע הרב שנרכש לאורך השנים, לרבות ניסיון שנרכש במסגרת מתן שירותי יעוץ משפטי לחברה ציבורית מובילה. התמחותו של עו"ד ברעם יחד עם הבסיס הרחב של תחומי פעילותו, מאפשרת לו להציע לכלל לקוחותיו את המענה הנקודתי הנדרש להם, ומאפשרת לו עד היום לעמוד לצידם לאורך כל הדרך תוך ליווי אישי צמוד וסיוע משפטי, בהתאם לצורך.

 

בשנת 2005 אורי הוסמך גם לעו"ד במדינת ניו יורק.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: