סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אורית פז

אורית פז
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: אחד העם 27
 הצג טלפון
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בשיתוף עם עו"ד ריקי ישי ומעניק שירותים משפטיים בתחום דיני נזיקין וביטוח לאומי.

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,נזקי רכוש,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה

אודות

משרד ישי-פז ושות' נקרא על שם השותפות עו"ד אורית פז ועו"ד ריקי ישי,
 

עו"ד אורית פז בעלת תואר במשפטים ותואר שני במנהל עסקים - חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2005 ומציעה את שירותיה המשפטיים בתחום הנזיקין,  והמוסד לביטוח לאומי . עו"ד פז מלווה את לקוחותיה החל משלב הייעוץ הראשוני ומייצגת אותם מול בתי המשפט השונים בארץ ובוועדות של המוסד לביטוח לאומי.
 

את ניסיונה בתחום  הנזיקין והמוסד לביטוח לאומי , צברה עו"ד פז במהלך עבודתה במשרדי עורכי דין חשובים ויוקרתיים, המתמחים בתחומים אלה, במסדרת עבודתה עו"ד פז  עו"ד פז מייצגת את לקוחותיה בגין תביעות תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי ועוד.
 

משרדה של עו"ד פז, שאותו היא מנהלת יחד עם עו"ד ריקי שי, מציע מענה משפטי ברמה גבוהה וליווי מקצועי המשרד משלב בין יחס אישי, תשומת לב וייצוג הלקוח מול כל המערכות הרלוונטיות, לצד שיקוף מלא ושיתופו לאורך כל הדרך.
 

המשרד, ממוקם ברחוב אחד העם 27, תל אביב, ברוב המקרים מציע ייצוג משפטי ראשון ללא עלות וגובה את שכר הטרחה שלו על פי תוצאות הצלחתה של התביעה. במסגרת התיקים השונים שבהם הוא מטפל אפשר למצוא תיקים הקשורים לתביעות כנגד מוסדות ועיריות, פיצויים לנפגעים בתאונות דרכים, ייצוג לקוחות במסגרת תביעות ביטוח וגם סיוע במימוש הזכויות המגיעות לאחר אובדן כושר עבודה.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: