סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אודליה אלטמן

אודליה אלטמן
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: יהודה ארזי 14
 הצג טלפון
פקס: 03-6122631
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עורכת דין עם ניסיון של 25 שנים בתחום דיני משפחה

תחומי עיסוק:
גירושין,חלוקת רכוש,ירושה,מזונות ילדים,משמורת

אודות

עו"ד אודליה אלטמן עומדת בראש משרד העוסק בדיני משפחה, גירושין וירושה, הקיים מאז שנת 1992.
 
עו"ד אלטמן מטפלת בתחום דיני המשפחה והירושה. עו"ד אלטמן סיימה את התואר הראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב היוקרתית כמצטיינת דיקאן, ובנוסף היא מחזיקה בארבע תעודות הצטיינות שנתיות שקיבלה במהלך לימודיה האקדמיים.
 
עו"ד אלטמן היא מגשרת מוסמכת מאז שנת 1999 ומחזיקה ברישיון לעיסוק בעריכת דין מאז שנת 1991.
 
עורכת הדין אודליה אלטמן משמשת כפרקליטה עצמאית זה מעל שני עשורים, ועד כה טיפלה ביותר מ-2,000 תיקים, בבתי המשפט האזרחיים ובבתי הדין הרבניים כאחד. 
 
עיסוקה של עו"ד אלטמן הינו מחד בנושאים הקלאסיים של דיני המשפחה: גירושין, מזונות, משמורת, חלוקת רכוש, יחסי ממון בין בני זוג. מאידך, עו"ד אלטמן מטפלת אף באותם ענפים ותתי-נושאים נוספים בתחום המשפחה: ירושות, צוואות, כשרות, בן ממשיך במושבים המאוגדים כאגודות שיתופיות, מינוי אפוטרופוס לקטין, קשיש או נכה, אימוץ, פונדקאות, שינוי שם, תיקון גיל, התרת נישואין אזרחיים, בירור אבהות או אימהות, חטיפת קטינים בגדר אמנת האג, ועוד.  
 
עו"ד אלטמן הינה בעלת ניסיון בתיקים העוסקים במעמדם של ידועים בציבור. היא עוסקת בעריכת צוואות וצוואות מחיים, הסכמי ממון, הסכמי נישואין והסכמי גירושין. 
 
עו"ד אלטמן מרבה להתראיין באמצעי התקשורת בנושאי דיני משפחה, גירושין וירושה. פניה מוכרות כיון שהיא מופיעה לעתים תכופות בשורה של תכניות טלוויזיה בערוץ 2 ובערוץ 10, ואף קולה זכור מפינתה בתכנית של איריס קול ברדיו ללא הפסקה [103], בה נהגה לענות על שאלות המאזינים בשידור חי. 
 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: