סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אהרן שטכלברג

אהרן שטכלברג
איזור: ירושלים
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הלל 5 ירושלים
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,רשלנות מקצועית,תאונות אופנוע

אודות

עו״ד אהרון שטכלברג בעל תואר ראשון במשפטים (LLB)מאוניברסיטת  בר אילן, והנו שותף ומייסד במשרד רואי-שטכלברג, הקיים משנת 1995. עו״ד שטכלברג מתמחה במשפט אזרחי הכולל את התחומים נזיקין, ביטוח, אחריות מקצועית, מקרקעין, עבודה וירושה. 
 
אחד משרשרת תיקים מעניינים שטופלו על ידיו, היה כאשר עובד פוטר ללא תשלום זכויות סוציאליות. חשבת שכר באה להעיד מטעם המעביד כנגד העובד. כשהסתיים התיק לטובת העובד, באה חשבת השכר בעצמה לעו"ד שטכלברג לקבל ייצוג בשל פיטוריה אף היא ללא זכויות סוציאליות על ידי אותו מעביד. העידה כנגדה מזכירת הבעלים מטעם המעביד. כשהסתיים התיק לטובת העובדת, באה המזכירה לקבל ייצוג משפטי שוב אצל עו"ד שטכלברג בשל פיטוריה גם היא ללא תשלום זכויות סוציאליות.
 
עו״ד שטכלברג ניהל כמה תיקים כנגד המשטרה לתשלום פיצויי נזיקין בשל אלימות שוטרים במהלך הפגנות ומעצרים. חלק מהתביעות היו במהלך הפעלת כוח בלתי סביר בהפגנות ימין וחרדים, ואחרות עסקו באלימות במהלך מעצרים. המשטרה חוייבה לשלם סכומים נכבדים לנפגעי אלימות אלה.
 
עו"ד שטכלברג ייצג נפגעים רבים בשל רשלנות רפואית. ראוי לציון תובע שעבר ניתוח עמוק וקשה בגב, שוחרר מבית החולים כשהוא הולך על רגליו, אולם לאחר ימים ספורים שב לאשפוז, הפעם ממושך, בשל זיהום במקום הניתוח. הוא טופל ללא שהוצעו בפניו אופציות טיפוליות חלופיות, ובכך נפגעה האוטונומיה שלו להחליט בענייניו מתוך מודעות שלימה. על כך הוא קיבל פיצוי.
 
ידועה עלילת הדם על כי יהודים משתמשים בדמם של ילדים נוצריים לאפיית מצות לכבוד חג הפסח. ובכן, מתברר כי יש בעלילה ממש, אלא שהילדים הם יהודים. הכוונה היא לכך שמאפיות מצות רבות פועלות לקראת חג הפסח ללא סידורי בטיחות מינימליים, ומידי שנה נגרמות תאונות, לעתים מחרידות, המותירות נערים עם מומים משמעותיים לכל חייהם. עו״ד שטכלברג ניהל מספר תיקים נזיקיים בעניין זה, והאחראים לכך שילמו פיצויים נכבדים.
 
הערכים המלווים את עו״ד שטכלברג בדרכו המקצועית הם  ענייניות, בניית מערכת ציפיות ריאלית ובחירת דרך הפעולה הטובה ביותר עבור הלקוח, תוך מיצוי כל האמצעים המשפטיים העומדים לטובתו. המאפיינים הייחודים של עו״ד שטכלברג, הם יסודיות, הופעה רהוטה, נסיון עשיר בבתי המשפט ובבתי דין, וכן התמקדות בעיקר ובאינטרס הלקוח. 
 
עורך דין שטכלברג מתנדב בשי"ל מעלה אדומים, ומשמש כאחד מעורכי דפי פסיקה במשפט העברי בבטאון הועד המחוזי של לשכת עורכי הדין. 

 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: