סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אברהם זיו-כהן

אברהם זיו-כהן
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: בר כוכבא 23
 הצג טלפון
פקס: 153-3-5664266
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין לתחום דיני מקרקעין ונדלן מסחרי ופרטי

תחומי עיסוק:
עסקאות פינוי בינוי,עסקאות קומבינציה,קבוצת רכישה,קניית דירה,תמ"א 38

אודות

עו"ד אברהם זיו כהן, בעל תואר במשפטים ותואר במנהל עסקים מטעם המרכז הבינתחומי הרצליה, חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2000 ומציע את שירותיו המשפטיים בתחום נדל"ן, מיסוי נדל"ן, ביטוח וגם בתחום המשפט המסחרי.
 

עו"ד כהן, שצבר לא מעט ניסיון לאורך השנים, מלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך ומציע ייעוץ משפטי ראשוני כדי לאתר את הסוגיה המשפטית הרלוונטית ולבחון את ההליכים השונים, שיכולים לסייע בהתמודדות איתה. עו"ד אברהם זיו כהן מציע מקצועיות ברמה גבוהה ומענה מדויק לצרכיו של הלקוח. בהיותו חבר בוועדת הקניין והמקרקעין של לשכת עורכי הדין, צבר עו"ד כהן ידע רב בתחום, הבא לידי ביטוי באופן שבו הוא מטפל בכל תיק ותיק.
 

משרדו של עו"ד אברהם זיו כהן, מציע שקיפות מלאה ושיתופו של הלקוח לאורך כל ההליכים המשפטיים השונים. המשרד מסייע בקבלת החלטות אסטרטגיות שונות ובשילוב של פתרונות יצירתיים על מנת להציע ללקוח את המענה המשפטי הטוב ביותר.
 

המשרד מטפל בליווי עסקאות ותיקים בנושאים שונים כמו נדל"ן מסחרי ופרטי, תוך התייחסות הן לרכישה והן למכירת נכסי נדל"ן והן לנושאים כמו קבוצות רכישה, תמ"א 38, עסקאות קומבינציה, פינוי בינוי, משקים חקלאיים ועוד. בנושא הביטוח מציע המשרד ייצוג אל מול חברות הביטוח השונות ובין השאר סיוע במימוש הזכויות המגיעות למבוטח. בנוסף, מציע המשרד גם שירותי ליטיגציה ברמה גבוהה וסיוע ביישוב סכסוכים בתחומים שונים, לרבות חוזים, מקרקעין וביטוח.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: