סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

מר אבי צדוק

אבי צדוק
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: א.ד. גורדון 11
 
פקס: 15336745530
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

טוען רבני מומחה בתחום דיני משפחה . ייצוג בבית הדין הרבני ומגשר מוסמך

תחומי עיסוק:
בית דין רבני,הסכם גירושין,הסכם לחיים משותפים,הסכם ממון,טוענים רבניים,פסולי חיתון

אודות

טוען רבני אבי (אביחיל) צדוק, נחשב לאחד המומחים בתחום דיני המשפחה, לייצוג בבתי הדין הרבניים. ומשמש גם כמגשר מוסמך. הייחוד שלו הוא בפועלו על פי ההלכה היהודית, וזאת במטרה למצוא את נקודת האמצע במקרים משפטיים ברמת מורכבות זו או אחרת. במהלך השנים, פרסם הטוען הרבני אבי צדוק מאמרים רבים בנושאים שונים בתחום דיני המשפחה, כולם נעים על התפר שבין ההיבטים המשפטיים להלכתיים.

 

טוען רבני אבי צדוק הקים משרד, ביחד עם הרב שמואל ברנפלד, אשר עוסק גם הוא בתחומים אלה. במשרד אשר ממוקם בבני ברק, מנוהלים תיקי גירושין שונים, וכן ניתן ייעוץ אסטרטגי לכל אחד מהצדדים בהליך.

 

המשרד מתמחה בעריכת הסכמים מכל סוג: הסכמי גירושין (על רכיביהם השונים: חלוקת רכוש, משמורת ילדים, מזונות ועוד), הסכמי שלום בית/גירושין, הסכמי ממון, הסכמים לחיים משותפים וכן הלאה.  כמו כן, ניתן דגש למצבים משפטיים מורכבים הנוגעים להליך הגירושין, ובכלל זה סרבני גט, מזונות אלמנה, פסולי חיתון, חיוב בכתובה או פטור ממנה, ערעורים בביה''ד הרבני הגדול, צווי עיכוב יציאה מהארץ  בעת ההליך ועוד.

 

המשרד עוסק גם בנושאים אחרים המשתייכים לתחום דיני המשפחה, ביניהם אלימות במשפחה, עריכת צוואות, ענייני ירושה וכדומה. צוות המשרד מקפיד להיות מעורה בתחום עד לפרטי פרטים, עובדה חשובה ביותר על רקע השינויים והעדכונים הרבים חדשות לבקרים.

 

המשרד מעניק ייעוץ מלא ללקוחותיו, וכן מייצג אותם אל מול הערכאות הרלוונטיות, לרבות בית הדין הרבני או רשות ההוצאה לפועל. המשרד גם נותן יעוץ וסיוע לעו''ד לענייני משפחה אל מול ביה''ד הרבני. השירות ניתן באזורים נרחבים ברחבי הארץ.

 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: