סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אבירם וזנה

אבירם וזנה
איזור: דרום
טלפון: הצג טלפון
כתובת: האורגים 21, אשדוד, ישראל
 הצג טלפון
עיר: אשדוד
פקס: 0774703256
1 2 3 4 5 
1 חוות דעת
הוסף חוות דעת

תחומי עיסוק:
כתב אישום,מעצר עד תום הליכים,סמים

אודות

עו״ד אבירם וזנה בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) מהרכז האקדמאי למשפט ועסקים ברמת גן.
הוא עבר התמחות במשרד עו"ד ברון ושות”, והוסמך כעורך דין בשנת 2014. 
שותף במשרד עצמאי המתמחה בתחום הנדל"ן (מכר דירות/תמ”א 38/ ניהול פרוייקטים והקמה וניהול חברה פרטית/בינלאומית) וכן במשפט פלילי על כל רבדיו.
 
המשרד מהווה את חוד החנית בתחומו, ובעל יכולת, ידע וניסיון רב במתן שירות ולווי משפטי מקצועי ומסור, כל זאת בשילוב תקשורת בין אישית בין עוה"ד ללקוח, הכרת הלקוח וצרכיו ומענה יעיל ומהיר.
למשרד ניסיון בניהול אתגרים ומשברים, תוך מציאת פתרונות יצירתיים להשגת יעדי הלקוח.
צוות המשרד רואה חשיבות גדולה במתן שירות משפטי מקצועי, מסור, אמין וחשוב מכל אישי וייחודי, יחס אישי, ממוקד ודיסקרטי, הגדרת יעדים וביצועם, הענקת ייצוג משפטי מן המעלה הראשונה ומציאת פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות, כל זאת בכדי להבטיח את הגשמת המטרות הפרטניות של כל לקוח ולקוח.
 
הייחוד של המשרד הוא היכולת לחשוב מחוץ לקופסא, לתת את כל הלב לכל תיק ותיק ולא להתייחס ללקוח כ"שם בקלסר" בלבד, זמינות בכל עת ללקוחות המשרד, צמאון בלתי פוסק לידע ולהצלחה.
 
אחד מהתיקים החשובים בהם טיפל המשרד הינו פסק דין בלמונטל. זהו פסק דין פלילי בו הלקוח של המשרד הואשם בהכאת אישתו ( דבר שמעולם לא היה) ולאחר שנקבע כי המדינה מעוניינת להשית עליו 15 שנות מאסר, צוות עורכי הדין במשרד הצליח לבצע מהלך חסר תקדים במדינתה וזיכה אותו מכל אשמה.
 
עו״ד וזנה מתנדב בעמותה המספקת מצריכים באופן קבוע למשפחות קשות יום.
 

 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: