סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אביעד מאק

אביעד מאק
איזור: ירושלים
טלפון: הצג טלפון
כתובת: בן יהודה 1
 
פקס: 02-6258777
1 2 3 4 5 
3 חוות דעת
הוסף חוות דעת

משרד עורכי דין מבין הותיקים בירושלים המתמקד במשפט האזרחי, דיני עבודה, דיני מקרקעין וחוזים.

תחומי עיסוק:

אודות

עו"ד אביעד מאק, יליד שנת 1969, חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2008 ומאז משמש כעורך דין עבור קהל לקוחותיו ומעניק סיוע וייעוץ משפטי מקצועי. עו"ד מאק, הינו בעל תואר ראשון במשפטים, במדע המדינה וביחסים בינלאומיים ומתמקד בעבודתו במשפט האזרחי, בדיני משפחה, בדיני מקרקעין ובחוזים.

 

עו"ד אביעד מאק, שהינו חבר בצוות עורכי הדין של משרד עורכי הדין ג.מאק, צבר את ניסיונו לאורך השנים במסגרת עבודתו על תיקי לקוחותיו בתחומי התמחותו וכן במסגרת ייצוגו אותם בעת הצורך.

 

משרדי עורכי הדין ג.מאק, הנחשב לאחד מבין משרדי עורכי הדין הוותיקים בירושלים, פועל מזה שנים רבות ומציע ייצוג משפטי ברמה גבוהה. המשרד שהוקם על ידי עורך הדין עמנואל מאק ז"ל, כולל צוות של עורכי דין, לרבות עו"ד אביעד מאק, הפועלים לטובת לקוחותיהם בתחומים שונים, כמו המשפט האזרחי, ליטיגציה, משפחה, חוזים, מקרקעין וגם נזיקין, תוך התייחסות אל רשלנות רפואית, תאונות דרכים וביטוח לאומי.

 

עו"ד אביעד מאק יחד עם צוות משרד עורכי הדין פועל רבות למען לקוחות המשרד. לצד הסיוע המשפטי והייעוץ הנדרש, מציע המשרד גם שירותי נוטריון ועומד לצד לקוחותיו לאורך כל הדרך, על מנת לעזור להם להתמודד עם מקרים משפטיים שונים, שלעיתים אינם פשוטים ומציבים לא מעט אתגרים מולם.

 

עו"ד אביעד מאק ועורכי הדין האחרים של המשרד, שבראשו עו"ד גרשון מאק כיום, משלבים בעבודתם מתן מענה נקודתי ויחס אישי לכל לקוח. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: