סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד אביבית מליק

אביבית מליק
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: נהר הירדן 22
 
פקס: 072-3373111
1 2 3 4 5 
7 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עורכת דין בתחום האזרחי בענייני עבודה, נזיקין, מקרקעין, ייצוג משפטי ועוד

תחומי עיסוק:
זכויות עובדים,חוזה מקרקעין

אודות

עו"ד אביבית מליק, בוגרת הפקולטה למשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 1997, מציעה מענה משפטי וסיוע בתחום המשפט האזרחי ומלווה את לקוחותיה לאורך כל הדרך.
 
עו"ד מליק, התמחתה במשרד עו"ד רון טראוב בתל אביב ועבדה במשרד זה כעורכת דין כ-17 שנה.
 
כיום עו"ד מליק הינה עורכת דין עצמאית המטפלת במגוון רחב של תיקים הקשורים לדיני מקרקעין, דיני עבודה, דיני נזיקין, כמו תאונות דרכים ועוד, תיקים הקשורים לתביעות כספיות, צוואות וירושות וכן שירותי ליטיגציה.
 
עו"ד מליק מייצגת את לקוחותיה בבתי המשפט האזרחיים וכן גם בבתי הדין לעבודה ומשלבת בעבודתה רמת מקצועיות גבוהה, ורגישות רבה לצרכיו של הלקוח. עו"ד אביבית מליק מאמינה בשקיפות מלאה ולכן דואגת לשתף ולעדכן את לקוחותיה לאורך כל שלבי ההתנהלות המשפטית, באשר להתקדמות הטיפול בתיק וכל ההליכים המשפטיים הנלווים לכך.
 
אחד התיקים החשובים, בהם טיפלה עו"ד מליק בעבר, היה במסגרת תביעה כנגד חברת חשמל על נזקי שריפה שנגרמו בבית פרטי בשל ניתוקים יזומים מטעמה של חברת החשמל. פסק הדין, שהתקבל לאחר משפט זה, היה פסק דין תקדימי שקבע כי בכל מקרה של נזק שנגרם לצרכן כתוצאה מנחשולי מתח, האחריות לפיצוי הלקוח על נזק זה מוטלת על חברת החשמל עצמה.  
 
עו"ד מליק מתמחה במשפט האזרחי מהיבטיו השונים ומציעה פתרונות משפטיים מגוונים ובהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח. המקצועיות הרבה של עו"ד מליק מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממענה משפטי ברמה גבוהה, שיכול להביא להצלחה מירבית בתביעה או בעניין משפטי אחר.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: