סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על עורכי דין(535)

שאל בפורום עורכי דין

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום עורכי דין

עו"ד משה פרץ
איזור: תל אביב
פקס: 036126644
טלפון: הצג טלפון

"ליווי לכל אורך ההליך המשפטי אל מול הגורמים הרלוונטיים תוך דגש על מתן יחס אישי ומקצועי..."

09/01/2019 09:11 איתמר אריה ניצול לקוח פגוע נפש ומוגבל פיזית
עורכת דין דנה קרדיטורו ממשרד גולדברג ושות פנתה אלי בעקבות מכתב , מסמך שכתבתי על הבחנה רפואית מוטעית שגרמה כמעט למחשבה על המתת חסד....יש לציין שמצבי הבריאותי והנפשי היו בתחתית החיים ואם יש יותר למטה אז שם זה היה...נסעתי עד תל אביב כשכולי רועד כואב ופוחד ...הגעתי למשרד שוחחנו שילמתי 1000 במזומן וקבענו שהיא תטפל בתיק תדרוש שלוש מאות אלף שקל ותקח חמש אלף בלבד ( שזה מעצמו נראה לי מוזר ) התרגשתי בכיתי ..לא האמנתי על מזלי הטוב שמצאתי עורכת דין בעלת ערכי צדק ...הימים עברו חודשים עברו והיא בינתיים קיבלה עוד 1100 שקל כשכל הזמן מבטיחה לשלוח טיוטת תביעה ...היא גן אמרה לי באחת השיחות הטלפוניות שזאת חובתה לעזור לי.... למזלי הנפשי התברר שהיא לא התכוונה ולא עשתה דבר ממה שהובטח לי ... לפני כשלושה ימים בלבד העזתי לומר לה שהיא אכזבה אותי גרמה לנזקים קשים יותר ממה שהיו לפני כשבעצם איני מטופל ממש בגללה והצעותיה ...כתשובה היא כתבה לי אחד על אחד אני מעתיק ...מאתה ואילך תפנה אך ורק לעו"ד גולנברג או שאפעל נגדך משפטית......זאת תשובתה של עורכת דין המודעת למצבי הפיזי והנפשי ובכל זאת ניצלה אותי פגעה פגיעה ממשית בנפשי ועוד מאיימת עלי בצורה הכי בלתי אנושית ובלתי מקצועית....אשמח לקבל עצה עזרה...איני שק אגרוף...אני לא שונה ממכם... אני קצת פגום גופנית פגום נפשית אך איני טיפש או פחות זכויות...אני אב לתפארת למרות כל הפגמים... אני כותב סיפורים ושירים ...אני רגיש ונפגע לא אופיי ... אני סוחב על גבי מטען חורג של עינויים קשים ..פגיעה בזכויות רפואיות... פגיעה נפשית בגלל פסיכיאטר שמנע המשך טיפול וגרם למצבי הנוכחי... אני רוצה להשתקם ...להחזיר לפחות מה שהייתי לפני שחבטו בי אותו פסיכיאטר ואותה רופאת משפחה שנתנה לי הבחנה של חולה פרקינסון חמור וגרמה לי ממש להתחיל הליך להמתת חסד ( שהופסק ) את כל זה ידעה עורכת הדין ...זה לא שינה לה דבר...כאילו אנושיותה כבולה בכבלים ..

עורכי דין מובילים בפורום עורכי דין

עו"ד ליאת גלילי פרל

"משרדי מעניק ייעוץ וייצוג בנושאים שונים בקניין רוחני, מול גופים ורשויות שונות, בארץ ובחו"ל, תוך הקפדה על ידע ומקצועיות ..."

עו"ד יעקב גורנשטיין

"הידע, המקצועיות והניסיון העשיר של משרדנו בתחום המשפט האזרחי-מסחרי, מבדל אותנו על פני האחרים והופך אותנו לשילוב מנצח ..."

עו"ד רן שפירא
עו"ד רן שפירא

"אמינות ומהימנות, יושרה, מקצועיות ומאבק בשיתוף פעולה מלא ושקוף עם לקוחותינו, הינם כללי ברזל של משרדנו..."

יורם ליכטנשטיין
עו"ד יורם ליכטנשטיין

"משרד בוטיק חדשני ומקצועי המקפיד על שירות אישי והדוק. התמחות בדיני אינטרנט, טכנולוגיה, היי-טק, מחשבים וקניין רוחני מגוון... "

עו"ד עוז חיים

"איננו נרתעים מעבודה קשה, על מנת להשיג את התוצאות הרצויות ללקוחותינו, ומחויבים לשירות יעיל ואמינות..."