סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד דותן לינדנברג

דותן לינדנברג
איזור: דרום
טלפון: הצג טלפון
כתובת: העצמאות 85
 
עיר: אשדוד
פקס: 8652921 - 08
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין.

תחומי עיסוק:
תאונות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,תאונות אופנוע,רשלנות רפואית בלידה,רשלנות באבחון

אודות

עו"ד דותן לינדנברג, בעל תואר במשפטים מטעמה של אוניברסיטת תל אביב וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 1997, עוסק בדיני נזיקין כולל תאונות דרכים, תאונות עבודה ורשלנות רפואית ומציע את שירותיו המשפטיים ללקוחותיו הרבים, הפונים אליו בשל ניסיונו בתחום.
 

עו"ד לינדנברג, הינו מגשר שהוסמך באוניברסיטת בר אילן ונכלל ברשימת המגשרים מטעמה של הנהלת בתי המשפט, הינו קצין רפואה במי"ל בדרגת סרן, ולצד עבודתו כעו"ד, פועל כיועץ בהתנדבות במסגרת שירותיה של התנועה למלחמה בעוני וכן מרצה אורח גם במכללה למנהל במסגרת מרכז "משנה".עו"ד דותן לינדנברג מופיע באופן תדיר בערוצי הטלוויזיה השונים, ובעיקר בערוץ 2, כיועץ בתחום רשלנות רפואית, תאונות הדרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים וגם רשלנות רפואית.
 

משרדו של עו"ד לינדנברג מטפל במגוון רחב של תיקים הקשורים לנזקי גוף, לנזקי רכוש, תאונות דרכים או תאונות עבודה, וגם תיקים הקשורים לתביעות כנגד חברות הביטוח השונות. חלק מהתיקים, שבהם טיפל עו"ד לינדנברג לאורך השנים, זכו לכיסוי תקשורתי רב בשל מידת מורכבותם. 
 

המשרד, שממוקם באשדוד, כולל צוות של שמונה עובדים, המלווה את הלקוחות לאורך כל הדרך החל משלב הייעוץ המשפטי הראשוני. מבין התיקים שטיפל בהם בעבר צוות המשרד, אפשר למצוא תיקים הקשורים לתביעות רשלנות רפואית שבוצעה במהלך ההיריון או הלידה, תיקים הקשורים למחלות מקצוע שונות ולוועדות רפואיות, וגם תיקים הקשורים לפיצויי נפגעי תאונות דרכים, בין אם מדובר בנזקי גוף או בנזקי רכוש.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: